MENU
Menu

Sexy Pipka Clara - možno ju len obdivovať

Clara je slečna, ktorá sa má rada. Zbožňuje svoje boky, prsia, zadok, jednoducho celé telo. Rovnako ako muži, ktorí sa na ňu pozerajú. Našťastie však nie je sebecká a okrem seba má rada aj iných. Chlapov, ale i ženy. Najradšej by sa rozdala.

Clara - možno ju len obdivovať
Keď práve nepracuje, najradšej trávi čas na mori. Má vlastnú malú plachetnicu, na ktorú si poctivo našetrila. Naučila sa plaviť a voda jej učarovala natoľko, že sa stala jej trvalým bydliskom. Clara tvrdí, že život na mori má nespočetne veľa výhod, a minimálne jedna sa týka aj posteľného života. V rytme vĺn sa totiž podľa tejto krásky výnimočne dobre súloží.

Je to bisexuálka, ale odmieta tvrdenia mnohých rovnako orientovaných o tom, že nepreferujú ani jedno pohlavie. Clara otvorene vraví, že je hlavne na mužov, len si občas rada spestrí život s nežným pohlavím.

Okrem toho dodáva, že ju nikdy neprestane baviť výraz človeka, ktorého po rande pozve k sebe domov. Keď totiž niekoho vedie do prístavu, má v očiach strach, či náhodou Clara nie je krásna vrahyňa. Táto fešanda však hovorí, že sa zatiaľ nik neotočil a neutiekol. Nuž, vôbec sa nečudujeme.