Menu
zdroj: Erocurves/claramia
Clara Mia.

Sexy Pipka Clara Mia: Zarába len vďaka svojmu pôvabnému telu

Narodila sa v roku 2000. Patrí teda k dieťaťom milénia a v podstate sa aj do nového tisícročia rozhodla priniesť ženskú krásu, noblesu, nahotu a ukázať, že aj európske ženy vedia svojim telom konkurovať USA.

 Nuž, Kolumbus síce objavil Ameriku, ale ak by objavil Claru Miu, na ďalšie objavovanie by sa asi vykašľal.

Super telo, ktoré chce zvečniť

Clara už odmalička mala záľubu v predvádzaní a fotení. Veľmi skoro jej učaroval modeling, ktorému sa začala venovať už ako dieťa. Možno by ste aj našli niekde jej fotky, kde pózovala detskú módu, ale omnoho zaujímavejšie, to začalo byť, keď už módu mohla hodiť za hlavu. A to doslovne. Clara sa totiž len čo dovŕšila 18 rokov, vrhla na prácu v erotickom biznise, kde už štyri roky buduje svoje meno a mužom po celom tele vzrušenie.

Jej predstavy sa rôznia

Hlavne tie sexuálne. Pretože má rada nežný sex, ale zbožňuje aj to, ak ju niekto chytí pod krk. Jej tetovania dávajú na prvý pohľad spoznať, že to nie je dievča, ktoré sa chce hrať len na sladkú bábiku. Áno, aj tieto úlohy zvládne, ale rovnako tak aj tie, keď vám má vo vysokých podpätkoch pošliapať rozkrok. Bude si to užívať s vami. Preto jej porno dokonale vyhovuje. Pretože popri ňom môže skúmať nielen nových mužov, ale aj množstvo techník, ktoré má rada.

Ako sa vám páči najviac? 

Pekné dvojky do ruky, 160 centimetrov a 48 kilogramov. To je žena dobrých parametrov. A čo sa týka vlasov? Príde si pri nej na chuť asi skutočne každý. Pretože občas má vlasy havranie, občas je brunetkou a veľmi rada zvádza mužov aj ako blondínka. Jednoducho sa vie prispôsobiť chuti a potrebám partnera. No a aj o tom je predsa dokonalá žena, na ktorú Clara Mia určite ašpiruje. Má milý pohľad, zvodnej šelmy, ktorá vie, že ak na vás sadne, tak vás len tak zo svojho zovretia nepustí. A zatiaľ sa ani nikto nesťažoval. Pokochajte sa v galérii telom, na ktoré nezabudnete. A meno začína mať aj preto známejšie ako Eiffelovka.