MENU
Menu
Christy Love.

Sexy Pipka Christy Love: Slečna s exotickou príchuťou sa nezunuje

Lásku vie prejaviť na milión spôsobov. Vie vás potešiť ústami, klasicky aj zadočkom. A čo môže byť väčší prejav lásky, ako keď vás nechá skočiť do postele s ňou a ešte aj jej dobrou priateľkou?

Ona nie je žiarlivá a o svoju lásku sa skutočne rada podelí. Takýchto žien sa nerodí na svete veľa a aj preto stojí za povšimnutie.

Lásku vníma inak
Patrí k ženám, ktoré na to, aby niekoho milovali,  nepotrebujú človeka vlastniť. Spoznala to už na strednej škole, keď pochopila, že má rada viacerých mužov naraz. Nerozumela spolužiačkam, ktoré chceli len jedného, keď ona chcela každého, do koho sa zamilovala. A tak sa vydala na cestu ženy, ktorej iné závidia a preto ju volajú radodajka. Napriek tomu si užívala priazeň mužov aj vášnivý a divoký život. Muži na ňu odjakživa upierali pohľady, pretože hoci pochádza z Los Angeles, nezaprie v sebe akýsi nádych exotiky, ktorého sa chcel prirodzene každý muž poriadne nadýchnuť. A najlepšie pod sukňou.

Stovky filmov a kreácií
Christy má 163 centimetrov. Je to nízka baba, ktorá chodí na šialene vysokých podpätkoch. Fakt, že má krátke nohy, vnímala kedysi ako hendikep, kým neprišla na to, že to môže byť vlastne výhoda. Pretože ak sedí s mužom v kine, ten to nemá z kolena nikdy príliš ďaleko rukou do jej lona. Rada si užíva pocit, keď ju muž zvádza, keď jej dvorí, keď jej cez samodržky prebehne až k nohavičkám, pod ktorými sa odohráva najväčšia časť jej života.

Nerozlučný priateľ sex
Nemá tetovanie, nemá piercing, nemá umelé prsia. Nemá skrátka rada bolesť a neznáša operácie. Priznala, že aj keby chcela väčšie prsia, tak by sa neodhodlal ísť pod skalpel, kým to nie je nutné. Pritom jej prsia netreba ani zväčšovať. Vzhľadom k jej výške ich má dokonale tvarované. Krásne oblé a lákavé. Máte medzi ne chuť vnoriť hlavu aj niečo úplne iné. Skrátka s Christy je vždy veľká zábava. Ak sa do nej zamilujete, nevadí. Ona to má rada a lásku opätuje, nemá s tým najmenší problém. Aj keby ste sa už v živote nevideli.