Menu
zdroj: Erocurves/christinecardo
Christine Cardo.

Sexy Pipka Christine Cardo: Blondínka, ktorá rada ulahodí každému

Neskúsená? Ani náhodou. O žene, ktorá sa živí tretí rok ako erotická modelka, rozhodne nemožno povedať, že by mala skúsenosti panny.

Už vonkoncom nie, ak ide o krásku z Petrohradu. Ruské šelmy sú skrátka vakcíny proti mužskej impotencii. Presne vedia, kam zasiahnuť, aby nám to v nohaviciach stálo naplno. Chcete vyskúšať ten ruský zázrak? V galérii ukazuje svoje taje.

Na scénu s výrazom dievčatka

Na mnohých babách z východu je vidieť, že ich nepopísali americké filmy a namiesto Barbie od Matela sa hrali s matrioškami. Presne takým typom je Christine Cardo. Žiadny piercing, žiadne tetovanie, žiadne umelé prsia a napichané pery. Je to baba, ktorá by sa vám páčila v škole, na ihrisku, na ulici, v posteli sa z nej pôjdete zblázniť. Pôsobí maximálne prirodzene, je príjemne oblá, na nič sa nehrá. Keď sa stala modelkou, mnohí si mysleli, že má namierené do béčkovej produkcie. Lenže jej nevinný výraz v tvári je v kontraste s tým, čo na scéne dokáže. Rozhodne to nie je obyčajná žena len tak do počtu.

Obyčajne neobyčajná

Zabudnite na vysoké podpätky a na to, že Mara vás bude zvádzať v sexy bielizni. Ona je naturálny typ. Na prvý pohľad nevinná, vo vnútri dračica. Stačí jej len brnknúť na správnu strunku a už je vlhká. Medzi svoje nohy nevyberá vstupné. Môže vojsť každý, kto sa jej zapáči.

Meniť sa nebude

Má 22 rokov, ale hádali by ste jej menej. Pôsobí skutočne jemne a meniť to neplánuje. Dobre vie, že popri ženách, ktoré vyzerajú dokonale ako bábiky, potrebujú občas muži potešiť svoj pohľad aj babami prirodzenými ako ich susedy. A presne pre tieto chvíle Mara dáva dole tričko a tasí bradavky. Potešte svoje oči aj fantáziu.