MENU
Menu

Sexy Pipka Chloe Foster – lolitka v úlohe femme fatale

Hovorí sa, že lolita musí dospieť, aby sa z nej stala osudová žena. Lenže v prípade Chloe Foster sa všetko spája do jedného tela. Na prvý pohľad lolitka, ktorá vyzerá akoby čakala na školský autobus. Lenže potom to príde. Vloží si malíček do úst, koketne zdvihne zrak a vy viete koľká bije. Najmä v nohaviciach.

Chloe Foster – lolitka v úlohe femme fatale

Čistá ako panna

Na jej tele by ste márne hľadali akékoľvek tetovanie, piercing a faloš. Prsia má menšie ako niektorí muži a napriek tomu prahneme po tom, aby nám ich ukázala. Sú totiž úžasne pevné a stoja na nich jedny z najkrajších bradaviek, aké na žene uvidíte. Veď si len nalistujte jej postavu a uvidíte, že veľké prsia nie sú všetko. Nesnaží sa upútať veľkosťou, ale destilovaným sexepílom. Keď sa len v nohavičkách oprie v kúpeľni o stenu, zdvihne jednu nohu a ostane po nej len vlhká stena, vtedy pochopíte, čo sú to ženské zbrane a vôbec nezáleží na veľkosti kalibru.

Dievčatko na všetko
Chloe Foster má síce 25 rokov, ale hádali by ste jej menej. Podstatne menej. A preto je extrémne zaujímavé, že sa prezentuje často tými najtvrdšími scénami v oblasti porna. Dvaja chlapi na nej vyzerajú ako poriadna kanonáda a pri tom ako ju poriadne nakladajú, Chloe Foster sa len nežne usmieva, až jej do úsmevu priletí niekto tretí s penisom nad dvadsať centimetrov a vtedy sa cíti naplnená. A to je len jeden z momentov jej pracovnej náplne. Nepovedali by ste to na ňu, ale sama sa priznala, že ešte nenašla morálne hranice v oblasti sexu a ani telo jej neprotestuje. Je otvorená aj praktikám, ktoré ani niektoré staršie pornoherečky nezvládnu.

Zabavte sa s Chloe
Život je pre túto babu z Nashvillu predovšetkým o zábave. Prečo nebyť na jej vlne? Veď nie je dôvod sedieť v kúte, ak máte nablízku krásku ako ona. Chce na ľudí totiž pôsobiť nielen eroticky, chce im aj zdvihnúť náladu, aby sa im žilo lepšie. A možno by ju v minulosti upálili aj za čary. Pretože nám rozhodne zdvihla nielen náladu. Vyskúšajte si jej čarovnú moc v galérii.