MENU
Menu

Sexy Pipka Chloe Couture - blodnínka, ktorú chcete vidieť zas a znova

Sú ľudia, ktorých vám stačí vidieť raz a potom už radšej nikdy viac. Opačným extrémom sú ženy, na ktoré by sme sa pozerali neustále. Prestali by sme chodiť do práce, jesť aj spávať, ak by sme mali tú česť mať ich stále pred sebou. Nehovoríme to náhodou, pretože Chloe Couture patrí presne do tejto kategórie žien, ktoré predstavujú dokonalé potešenie z pohľadu.

Chloe Couture - blodnínka, ktorú chcete vidieť zas a znova
Krajšia ako prírodné divy
Môžete vyraziť do sveta a skúmať prírodné krásy, ale ak milujete pohľad na nahú ženu, tak žiadne vodopády, púšte ani stavby neprekonajú atraktivitou krásne telo bez tetovania, bez piercingu, bez umelého poprsia. Chloe Couture stavila na prirodzený vzhľad, vďaka ktorému má síce 22 rokov, ale stále ostáva ženou, ktorá si rada zahrá vo filme nezbednú tínedžerku. Čo to vlastne znamená? Že sa neriadi školským poriadkom ani dobrými radami rodičov, ale skôr túžbami jej tela a na ponuky mužov nekrúti odmietavo hlavou. Bez ohľadu na to, či ide o jedného, alebo sú na ňu traja.

Miluje to vo vysokom
Na fotkách aj vo filme žiari. Je rada nežnou dámou a miluje vysoké podpätky, pretože nenarástla extrémne do výšky. Má len niečo cez 160 centimetrov, takže desať centimetrové podpätky sú pre ňu nielen fetišom aj módnym doplnkom. Rada si ich necháva aj vtedy, ak je inak celkom nahá. O tejto jej záľube je dôkazom nejedna jej galéria. V biznise je dva roky a aktívna každý deň. To sa odrazilo prirodzene aj na množstve materiálu, ktorý o sebe prezentuje.

Život je jedna veľká párty
Sú ľudia, ktorí sa od rána do večera zaoberajú ťažkými životnými otázkami a filozofujú o zmysle života a pritom Chloe Couture má všetko vyriešené. „Nezamýšľam sa nad vecami, na ktoré nemám šancu prísť. Mám však šancu si na tomto svete užiť a tak to robím," povedala v jednom rozhovore. To čo tvrdí, skutočne aj žije. Nespolieha sa na to, že po smrti sa dostane do raja, ona si raj robí už tu. A my môžeme z toho jej raja ochutnať tiež. Nie je totiž lakomá a keď dá nohy od seba, je to božská paráda.