Menu
zdroj: Erocurves/chloecherry
Chloe Cherry.

Sexy Pipka Chloe Cherry: Mohla si prácu vyberať, začala sa vyzliekať

Muž nemusí byť Cassanova, aby sa mu pri pohľade na Chloe Cherry zbiehali slinky a v hlave mu vírili hriešne myšlienky.

Aj keď o pikantných fantáziách s touto blondínkou nemožno hovoriť ako o hriechu, ale skôr o využití príležitosti. Pretože tá v podobe jej nahého tela sa neodmieta.

Naturálne mieri zamierili vysoko

Chloe Cherry je vcelku vysoká baba, ktorá meria 170 centimetrov. Je štíhla ako modelka a modelingu sa aj dlhé roky chcela venovať. Plány o vysnívanej práci však ľuďom často skreše realita. Chloe zistila, že s nahým telom zarobí omnoho viac, ako s tými najluxusnejšími kúskami spodnej bielizne. No a výsledok jej rozhodovania, ktorou kariérou sa vybrať, vidíte v galérii. Známa je aj tým, že sa snaží byť prirodzenou a preto si ani svoje jednotky prsia nedala vylepšiť na väčšie. Vďaka tomu môže aj vo veku 23 rokov pôsobiť ako atraktívna školáčka.

Božský pohľad

Ponúka nám množstvo zaujímavých zážitkov. Podľa jej filmografie sa dá naučiť kompletná biológia vrátane výbavy všemožných erotických polôh, ktoré môžete okamžite aplikovať do vášho intímneho života. Hoci sa hovorí, že porno nie je práve najlepšia učebnica sexuality, o záberoch s Chloe Cherry to neplatí. Ona predvádza všetko s takým nadšením a tak dokonale, že za výkony získala aj nejedno ocenenie. A od koho sa učiť, ak nie od najlepších v tejto oblasti? Jej záber je naozaj široký a s nadšením predvedie klasické romantické milovanie aj tvrdšie fetišistické scény. Plne sa podriadi mužskej chuti.

Mladá milionárka

Nie je to len sexy a radodajná žena. Chloe Cherry je už aj milionárka. Počujete dobre. Má 23 rokov a jej majetok sa odhaduje na 1,5 milióna dolárov. Ako sa k nemu dostala? Jednoducho sa zdá, že medzi nohami má zlatú baňu. Už za štyri roky sa prakticky z nulového konta dostala na hranicu viac ako jedného milióna. A to všetko dokázala iba tým, že zvládne rozťahovať nohy ako žiadna iná. Tomu sa povie talent, ktorý si zjavne zaslúži oceniť.