Menu
×

Sexy Pipka Charlotte Sartre: Zlé dievča, ktoré vám urobí dobre

Máte chuť na zmenu a pekné blondínky ako bábiky občas vymeniť za trochu zlé dievča, ktoré vám spraví v posteli poriadne ródeo? Vymeníte femme fatale za ženu typu vamp? Tak presne takáto kráska je Charlotte Sartre, ktorá sa vôbec netají tým, že miluje temné gotické sexuálne hry.

Podzemné kluby si ju získali

Len čo sa Charlotte Sartre dozvedela o tom, že láska nemusí vyzerať len ako zo sladkého romantického filmu, konečne si priznala, že aj ona je na lásku. Na lásku a všetko, čo s ňou súvisí. Pretože ak ju priateľ hodí na posteľ a poriadne jej zviaže ruky, aj to môže byť jeden z prejavov lásky. A Charlotte Sartre presne takéto láskanie miluje. Pochádza síce z Kalifornie, kde je slnka viac ako v iných krajinách, ale ona radšej zažívala lásku v temných sado – maso kluboch ako na prechádzkach po pláži. Miluje fetiše, emo štýl a rada sa prezlieka za upírku, ktorá z vás bude sať nielen krv, ale aj kvapky lásky.

Skúsená modelka s temnou dušou

Má 28 rokov a desať rokov sa venuje tomu, čo ju baví, na profesionálnej úrovni. Stala sa temnou princeznou porno sveta. Tetovania síce niečo naznačia, ale nie je to všetko. To kým je skutočne ukáže až vtedy ak si dá nohavičky dole. Avšak v niektorých prípadoch, ktoré potvrdzujú pravidlo, si nohavičky ani dávať dole nemusí. Rada si totiž oblieka kostýmy, v ktorých sa dá súložiť bez toho aby ste ich z nej museli vyzliekať. Zbožňuje zvuk aj štruktúru latexu a preto si nesmierne pochvaľuje, ak aj jej sexuálni partneri majú slabosť pre tieto nezbedníctva.

Baví ju sex s každým pohlavím

Charlotte Sartre sa netají tým, že už desať rokov bojuje proti konzervativizmu. A to osobným príkladom. Ak ide o sex a robenie si príjemných pocitov, na svojom tele má rada mužov aj ženy. Jedinou podmienkou k tomu, aby vám umožnila prežiť s ňou príbeh tisíc a jeden orgazmov je, že musíte mať dušu temnú a dostatočne zvrhlú na to, aby ste pochopili jej chúťky v sexe a to, že na sladké rečičky ona ešte nikomu nesadla. Trúfate si užiť diablicu, ktorá sa ani nehrá na anjela? V galérii si môžete dokonale obzrieť krivky ženy, ktorá je rada neposlušná.