Menu
zdroj: Erocurves/chanelgrey
Chanel Grey.

Sexy Pipka Chanel Grey: Muži sa jej chcú dotýkať z každej strany

Tá tvár vyzerá povedome. Blond vlasy, plné pery a okrúhle ústa. Niečo vám to pripomína? Presne takto vyzerá žena, ktorá na prvý pohľad vie, ako muža uspokojiť všetkými spôsobmi.

Nápadne pripomína babu z perverzných fantázií, ktorá akoby bola stvorená na profesiu herečky vo filmoch pre dospelých. Lenže nie je to len tvár, pri ktorej sa nám zbiehajú slinky a tlačí nás rozkrok.

Dve extra dlhé nohy

Stačí jeden pohľad a je jasné, že tejto žene sa neodoláva. Je to jednoducho kus samičky, ktorá by mohla robiť aj volavku ruskej mafii. Odolať nemožné. Keď sa usmeje, tak muži zahadzujú obrúčky a zabúdajú na všetko okolo seba. Chcú cítiť ten jej koketný pohľad.  V galérii ukazuje časť uhrančivých póz, ktorým sa nedá odporovať. Za vstupenku medzi jej stehná by mnohí zaplatili aj životom a riskli to, aj keby malo ísť o ich poslednú súlož v živote. Tomu sa povie mágia ženy.

Príliš odvážna

Má len 20 rokov a pomaly ale isto sa približuje k tretiemu výročiu v erotickom biznise. Že tu nesedí matematika? Pravda je taká, že čochvíľa má už naozaj 21 a začala so sexom hneď ako sfúkal osemnásť sviečok na torte. Roztiahla nohy a ako gratuláciu neprijímala ruky, ale vztýčené penisy. Ako mladá 173 centimetrov vysoká, štíhla koketná blondína samozrejme nemala núdzu o ponuky kolegov v práci. Aj skúsení harcovníci chceli vyskúšať, ako súloží. Všetci si na konci dňa pochvaľovali.

Miluje kovbojov

Narodila sa v Arizone a muži, ktorí je od mladosti imponujú, sú tvrdí alfa samci. Takí sa ženy nepýtajú, ako jej majú spraviť dobre. Dnes ju fanúšikovia poznajú ako skutočne atraktívnu bloncku s výdatným sexuálnym apetítom. V erotických kruhoch je dobre známou. No ani v časoch, keď jej meno ešte nerezonovalo vo svete, bola slávnou na poli strednej školy. Všetci chalani vedeli, že ak sa chcú niečo naučiť, s kým majú zbehnúť na dievčenské záchody. Aj vďaka mládežníckej praxi sa pred kameru postavila ako profesionálka. Veď nerobila nič iné ako to, čo už mnoho ráz pred tým. Akurát pri tom bola kamera.