MENU
Menu
Chanel Fenn.

Sexy Pipka Chanel Fenn: Pôvabná kráska, ktorá sa vo svete nestratí

Vyzerá presne ako vystrihnutá z románu Lolita. Chanel Fenn je však našťastie trochu staršia než hlavná hrdinka Nabokovovho románu, a tak si môže dovoliť vystupovať nahá pred objektívom. A ide jej to nadmieru dobre.

Má 20 rokov, pochádza z Moskvy a k modelingu sa dostala takpovediac náhodou. S priateľom vraj raz sledovali erotický film a ona si povedala, že čosi podobné by predsa mohla skúsiť. Veď sa nehanbí, má čo ukázať a slušne to vynáša, tak prečo nie?

Jej vtedajšiemu partnerovi to vraj nevadilo, ale postupom času zistil, že nie je jednoduché žiť so ženou, ktorú na internete sledujú v Evinom rúchu tisíce mužov. Rozišli sa a Chanel tvrdí, že to bolo iba dobre. Mohla totiž naplno popustiť uzdu tomu, čo chcela v modelingu dosiahnuť.

Tvrdí, že jej cieľom bolo trošku vytŕčať. A keďže nemeria ani 1,6 metra, musela to dosiahnuť inak. A tak si povedala, že skúsi byť prirodzenejšia než jej kolegyne, a pre istotu si aj ostrihá vlasy, aby medzi ženami s dlhými kaderami nezapadla. O tom, či sa jej to podarilo, sa presvedčte fotkami.