Menu
zdroj: Erocurves/catieparker
Catie Parker.

Sexy Pipka Catie Parker: Získa si vás šarmom aj čarovným telom

West Palm Beach je vychyteným mestom, kde to zbožňujú milovníci surfov, pohodového života a umenia. Áno, táto oblasť je známa práve tým, že si môžete v nej dopriať skutočne značnú porciu umeleckých zážitkov. A Catie sa zaradila k jednému z nich. Našťastie, kvôli nej nemusíte cestovať do USA.

Skôr nahá ako opitá

Dnes má Catie Parker 29 rokov, ale keďže v USA sa môže legálne piť až od 21 rokov, tak bola skôr nahá ako pod vplyvom alkoholu. Pretože už ako dvadsiatnička mala prvú zmluvu na fotenie v nahote. A oslávila to šampanským až o rok neskôr. Samozrejme, že v dvadsiatke nebola nahá prvý raz. Naopak. Ona začínala podstatne skôr, akurát svoju prácu zoficiálnila. Ukazovaním bradaviek si však zarába už od sedemnástich v rôznych striptízových kluboch. Spojenie tanca a nahoty v nej totiž podľa jej vlastných slov vyvoláva zimomriavky vzrušenia, ktoré ju poriadne bavia.

Blondína na pravom mieste

Vytvorte si priestor na obdiv. Keď pred vás predstúpi táto blondína, nie je čas na reči. Ona má rada akciu. Mužov, ktorí vedia čo chcú, ale hlavne takých, ktorí vedia, čo žena naozaj potrebuje. No a Catie nie je zase ktovie ako skromná. Od tej doby, čo sa dala na sex pred kamerou, jej nestačí len také nežné milovanie. Má rada divokosť, vášeň, občas aj dvoch mužov, prípadne trojku so ženou. Je náročná na sex a telesné potešenie, ale na druhej strane má byť prečo náročná. Pretože jej miery sú tak hviezdne, že môže mať aj svoje maniere. Má 166 centimetrov, 46 kilogramov a krásne, plné, prírodne dvojky. S takým telom sa dajú stvárať skutočne doslova zázraky. 

Vytvorila si vlastný kult

Je úplne prirodzená, kurát vlasy si farbí na blond. Celé to podľa nej začalo na strednej, keď stratila svoj prirodzený odtieň blond, ale ona sa v ňom cítila najdokonalejšie. Preto zobrala farbu a dohnala všetko, čo sa jej páčilo. Aj preto, že kedysi bola skutočne prirodzenou blondínou, tak dnes jej tento odtieň dokonale pristane k tvári. Kto má rád ženy ako slnko žiarivé, divoké a také, ktoré majú rady sex na každý spôsob, tak Catie Parker si rozhodne vychutná do posledného centimetra jej tela.