MENU
Menu

Sexy Pipka Cassie Del Isla – francúzska herečka

Francúzska kinematografia dlhodobo patrí k stáliciam svetového filmu. Avšak tentoraz vám predstavíme herečku, ktorá nehrá intelektuálne scény, ale to z nej nerobí menej nadanú hviezdu. Francúzske ženy boli vždy synonymom šarmu, erotiky a vášne. Preto Cassie Del Isla zakotvila v porne a cíti sa v ňom dobre.

Cassie Del Isla – francúzska herečka
Dva roky ide ako píla
Cassie Del Isla nepatrila k babám, čo sa stanú hrdinkami porna hneď po osemnástke. Nie, že by k nahote, erotike a sexu nemala blízko, ale na rad sa táto práca u nej dostala až v roku 2016. Začínala francúzskymi pornofilmami a prepracovala sa až do americkej kinematografie. Je to žienka, ktorá síce pár rokov váhala, dala si na čas, ale nakoniec ide ako píla. Už prvé scény dávali tušiť, že táto žena v znamení kozorožca bude skutočne prínos pre svet erotiky.

Nohy od seba sú jej pravidlo
Ako sa najradšej ukazuje? Tak ako ju pán boh stvoril, ale rada predvedie, že je to samička, ktorá miluje prítomnosť mužov aj žien na svojom tele. Žije veľmi aktívnym sexuálnym životom. Koniec - koncov má len 28 rokov, tak ako sama hovorí, má si sex začať užívať na dôchodku? Nehrozí. Ona si užíva čo to dá a to ako v práci, tak aj v domácej posteli.

Francúzska klasika
Jedným veľkým benefitom Cassie Del Isla je, že je skutočná Francúzka. Pretože práve ženy z tejto krajiny sa stali už v minulosti tými najžiadanejšími konkubínami, erotickými pracovníčkami, preslávili orgie aj fetiše v podobe vysokých podpätkov a samodržiek. A presne v tejto línii pokračuje aj Cassie Del Isla. Je hrdou nositeľkou francúzskeho občianstva a my môžeme byť radi, že takéto nahé žieňa nesie vlajku Európy hrdo do sveta.

Autor: Cosmopolis
Foto: Morazzia