MENU
Menu

Sexy Pipka Cassia - mladá a nevybúrená

Mladá a hravá slečna umeleckým pseudonymom Cassia pochádza z Ruska a je to skutočná voľnomyšlienkarka. Nerobí rozdiely medzi pohlaviami a užíva si s tým, kto sa jej zrovna zapáči. Berie mužov i ženy a občas aj oboje naraz.

Cassia - mladá a nevybúrená
Cassia vstúpila do modelingu len nedávno a neberie ho ako svoje poslanie. Tvrdí, že vyzliekanie je síce príjemné a dobre platené, ale keby sa jej naskytla príležitosť robiť to, po čom naozaj túži, neváhala by. A čo táto fešanda vlastne chce? Vlastnú cestovnú kanceláriu, v ktorej by robila zároveň sprievodkyňu po celom svete.

Nie je to však žiadna naivka a dobre vie, že potrebuje vstupný kapitál. No a ten si zabezpečuje práve tým, že sa zvodne predvádza pred objektívmi. Scenár sa vždy opakuje: najprv je oblečená, no o chvíľu už pózuje v Evinom rúchu.

Pri balení sa naopak na žiadne osvedčené triky nespolieha. Tvrdí, že najviac ju baví improvizovať. A to platí aj neskôr za dverami spálne. Tam sa okrem iného spolieha aj na experimentovanie, pretože Cassia rozhodne nemá rada stereotyp.