Menu
zdroj: Erocurves/casijames
Casi James.

Sexy Pipka Casi James: Majsterka všetkých polôh ovláda mágiu ženy

Predstavujeme vám krásnu šelmičku, ktorá už viac ako desať rokov predstavuje blondínku so šťavnatými krivkami.

Spoznať bližšie sa ju oplatí, pretože podľa nej viete veľmi dobre určiť, aký typ ženy sa vám jednoducho páči. je to presne tá, ktorá má miery Casi James. pretože na nej je problém nájsť nejaké chyby.

Mílovníčka potešenia

Príbeh o Casi James ja začína v Los Angeles. V meste, o ktorom sníva väčšina mužov. Dobre totiž poznajú, že práve tu je zábavný priemysel skutočne na najvyššej úrovni. A k tomu patria aj pekné ženy. Amerika nie je práve krajina, kde je každá druhá žena modelkou, ale tie najlepšie kusy sú práve na Floride, v Las Vegas a Los Angeles. Tu vyrastala aj brázdila cesty aj Casi James, kým si producenti filmov pre dospelých všimli, že im do krásy dorastá ďalšia hviezda.

Čakala do dvadsiatky

Točiť porno nebolo v prvých rokoch dospelosti jej zmyslom života a ani neplánovala, že by sa na niečo také mohla dať. Avšak ani v Los Angele na dobrú prácu úsmev nestačí. Teda záleží od toho, na ktoré dvere klopete. Z mnohých zamestnaní ju vypoklonkovali, ale keď prišla na prvý kasting do sveta erotiky, spokojní boli všetci. Aj producenti aj ona sama. Pretože konečne dostala zmluvu, ktorá jej sľubovala rozprávkový život. Ak teda bude mať pravidelne nohy od seba.

Berie všetko aj na dve zmeny

Casi James má dnes kúsok po tridsiatke. Zrelá krásna žena, vysoká 160 centimetrov a krásne dvojky prsia. Má rada sex, celkom sa zžila s postavou radodajky, ale aby mohla produkovať viac a nebolo to len o Casi James, tak si vybrala aj druhý pseudonym, pod ktorým môžete spoznať jej krivky. Ak niekde nájdete Mandy Armani, tak aj to je ona. Akurát s týmto pseudonymom točí viac lesbických scén, aby si náhodou nerozdelila fanúšikov. Inak je to baba do koča aj do voza, pretože miluje romantiku, ale k orgazmu ju vie doviesť aj drsnejšie zaobchádzanie. Preto je pripravená na akýkoľvek scenár.