MENU
Menu

Sexy Pipka Cara Pin - umelecká múza

Cara Pin je umelecky založená a vidieť to v každej z jej fotografií. Presne vie, ako pózovať, aby nepôsobila vulgárne, ale len vyzývavo a eroticky. Síce sa nehanbí, len dokonale ovláda pravidlo, že ukázať ihneď všetko sa nevypláca.

Cara Pin - umelecká múza
Cara pochádza z Thajska a v modelingovom biznise sa pohybuje už štyri roky. Uvedomuje si, že mnohé jej krajanky majú neblahú povesť kvôli rozšírenému sexturizmu, a tak vyvracia stereotypy o Thajčankách tým, že sa nechá dobýjať. Tvrdí, že sex na prvom rande je niečo, čo nepozná. Jednoducho vyžaduje, aby jej chlap venoval viac pozornosti, kým s ním hupne do postele.

Mužom má rozhodne čo ponúknuť, a nielen tým umelecky založeným, ale všetkým, ktorí ocenia ladné ženské krivky. A ak máte radi gitarovú hudbu, Cara by pre vás bola tá pravá. Už roky hrá na gitare a nehanbí sa priznať, že pre partnerov občas hráva nahá. Tomu vravíme koncert.

Z Thajska odišla prakticky ihneď potom, ako sa vrhla do modelingového biznisu. Tvrdí, že dnes nemá stály domov a cestuje z jedného miesta na druhé. Vraj jej to vyhovuje, pretože nové kultúry znamenajú nové zážitky. Aj tie sexuálne.