Menu
zdroj: Erocurves/canelaskin
Canela Skin.

Sexy Pipka Canela Skin: Exotická kráska, ktorá vyčarí pocit rozkoše

Plné pery, sexy zadok a pružné telo. Čo je to? Túto hádanku pre dospelých rozlúštia len muži, ktorí majú slabosť pre latino krásky.

Vedia, že práve tieto typy žien sú kypré na správnych miestach. Nemožno hovoriť, že sú krv a mlieko. Sú jednoducho správne eroticky vyvážené. A jednu takú vám dnes ponúkame.

Iskrivé chvíle v podaní Kolumbijčanky

V posledných rokoch sa do popredia v USA dostávajú Američanky a baby z východnej Európy, ktoré chceli zažiť, ako chutí americký sen v praxi. Nakoniec skončili na bielom gaučia vyprášené ako starý koberec. Aj tak chutí Amerika. Latino krásky pri takomto rýchliku z európskych krajín, aj vďaka konfliktom na juhoamerických hraniciach, ostali trochu mimo hlavného prúdu. O to je krajší zážitok, ak sa objaví v novej erotickej kolekcii žena, ktorá akoby prichádzala priamo z tanečného karnevalu. Jednou z nich je Canela Skin. Latino ako sa patrí. Od narodenia až po súčasnosť.

Nejde len o telo

Canela Skin pochádza z Kolumbie. Z kraja, kde o priazeň pekných žien zápasia lídri drogových kartelov a muži, ktorí sem chodia loviť perly pre erotický svet. Kolumbia je totiž rajom mužov, ktorí sa nevedia vynadívať na pekné ženy. Tie majú nielen krivky príslušné pre Južnú Ameriku, ale aj temperament krížený so sexepílom. Canela Skin sa rozhodla, že nechce byť v zlatej klietky, hoci domu s bazénom sa vzdať neplánovala. Zarobila si naň však telom. V tomto prípade nie tak úplne vlastnými rukami, ale skôr vagínou. Hoci aj ruky používa na mužskom penise vcelku obratne.

Váhala, ale nezaváhala

Dnes má tridsať a už štyri roky je varenou – pečenou v erotickom priemysle. Je aktuálne na výslní a bude na ňom ešte pár rokov. Minimálne kým bude mať tak krásne krivky a vždy napriamené bradavky. Jej telo má rozhodne väčšie oblinky, akými disponujú európske ženy, no rozhodne nie je pri sebe. Má 49 kilogramov a 168 centimetrov. Ona je jednoducho len eroticky správne zaoblená.