MENU
Menu
Candice Dare.

Sexy Pipka Candice Dare: Krásna je v bikinách, bez nich ešte viac

Volá sa Candice, ale pochádza z mesta Olympia. Len pár dní je tomu, čo oslávila tridsiatku. A čo si k nej želala? Len dostatok mužov, ktorí dokážu uspokojiť jej telesné chúťky.

Candice je totiž porno herečka, ale na rozdiel od mnohých, ktoré to v tejto brandží iba hrajú, ona je skutočnou nenásytnou nymfomankou.

Iba čisté telo
Na tejto blondínke by ste márne hľadali telesné upgrady. Žiadne tetovanie, žiadny piercing, žiadne umelé prsia, dokonca ani pery si nenechala napichať. Je reprezentantkou spanilej krásy. Už v mladšom veku pochopila, že najkrajšie veci v živote sa dejú po zotmení a na prírodno. Preto nepotrebuje byť tou, čo má prsia minimálne trojky. Jej stačia aj skromné dvojke, pretože vie, ako ich použiť tak, aby muži z nej ostali vždy ochromení. Tak je to aj s jej rozkrokom. Vie si ho oholiť aj upraviť tak, aby pôsobilo žensky a prirodzene. Skrátka tak, aby u mužov vzbudzovala prirodzené chute po tele.  Na strednej škole okúsila, akým vie byť magnetom pre mužov, keď si dá bikiny. Nepotrebovala k tomu ani značkové oblečenie, aby zaujala. Práve naopak, čím ho mala menej, tým väčší bol o ňu záujem. Preto neriešila, či sa vylepšiť, iba to, ako sa uživiť.

 

Krása jej stačila
O štíhle blondíny, ktoré majú chuť živiť sa potešením zo sexu, je aj bude vo svete záujem. Sex nie je ako ropa, že stratí na hodnote. Práve naopak. V celej ľudskej civilizácii nenastalo obdobie, že by prestal sex ľudí baviť. Alebo by ich nebavilo sa naň aspoň pozerať. Preto Candice stavila na prácu, ktorá bude mať vždy svojich priaznivcov. Po ôsmich rokoch stále nemá dosť. Začala po dvadsiatke, ale práca ju nenudí. „Niekto si môže myslieť, že je to aj únavné a stále o tom istom. Ale to nie je pravda. Na každý deň natáčania sa teším,“ hovorí. Musíme súhlasiť, pretože ani sledovanie porna sa človeku nikdy nezunuje. Minimálne nie do doby, kým v ňom budú účinkovať samičky ako Candice Dare. Choďte si ju pozrieť do galérie. Roznožkami prekoná aj mnohé gymnastky.