Menu
zdroj: Erocurves/camilaluna
Camila Luna.

Sexy Pipka Camila Luna: Krásavica s nádychom poriadnej exotiky

Poďte s nami na výlet do Venezuely. Do exotickej krajiny, kde ženy chutia fajnovo a majú zvláštny druh sexepílu.

Voňajú slnkom, prsia ani vagínu nemajú totožné s Európskymi ženami. Poďte s nami na výlet telom ženy, ktorá môže reprezentovať južné slnko do poslednej bodky. S nohami od seba a pripravená je ukázať vám motýlie krídla v praxi.

Životopis, s ktorým sa hanbiť nemusí

Camila Luna má 24 rokov a dva roky sa venuje erotickému modelingu. Nazbierala už dosť skúseností, ale stále je to žieňa, na ktorom vidieť neistotu, ak sa má vyzliecť na verejnosti. Na fotkách pôsobí ako živá bohyňa, ale vo videách, kde sa vyzlieka na ulici, je vidieť ešte dievčenská nesmelosť. Na druhej strane presne toto správanie k nej akoby patrilo. Je milé sledovať, ako si nesmelo dáva dole nohavičky a pritom keď sa vyzlečie, očividne ju možno pasovať na erotickú profesionálku.

Skúsila si školu života

Patrí k ženám, ktoré nemali možnosť dostať sa na vysokú školu, ale jej život začal skutočnými skúsenosťami. Chcela sa uchytiť, chcela sa postaviť na vlastné nohy a vôbec jej pri tom nevadilo, že by mala holý zadok. Pretože je naň hrdá. Má ho krásny, pevný, naozaj unikátne vytvarovaný do ruky. Preto sa prišla ukázať, predviedla pár nahých piruet a výsledok dnes vidíte. Dva roky je erotika jej biznisom na plný úväzok a neplánuje prestať. Má všetky možnosti k tomu, aby zaujala. A preto aj dnes už nemá kontrakty len v Južnej Amerike, ale mieri aj na severné strany a do Európy.

S vlastnou značkou

Sama o sebe je dnes Camila Luna značkou. Prezentuje svoje telo, krásu, svoj rozkrok aj nadšenie na predvádzanie erotiky. Je stále však len modelkou, nikdy sa nestala plnohodnotnou pornoherečkou. Sex si necháva len do súkromia, ale nahota jej nevadí. Pod svojou značkou by však v budúcnosti rada uviedla nielen erotické portréty, ale aj vlastnú kolekciu spodnej bielizne. K tej má zatiaľ len plány, ale sťahovať partnerke z tela to, čo by mala na sebe aj Camila Luna, by rozhodne umocnilo horúce chvíle. Tak prečo nie? Nápad to určite je na zváženie.