Menu
zdroj: Erocurves/cadencelux
Cadence Lux.

Sexy Pipka Cadence Lux: Žena, ktorá sa neobdivuje, ale vychutnáva

Máte radi blondínky? A máte radi ženy, ktoré nie sú tuctové a  nevyzerajú ako každá druhá? Tak v tom prípade sa oplatí nazrieť pod sukňu práve blondínke s charizmatickým lonom Cadence Lux.

Meno nie je len náhoda

Ezoterici tvrdia, že meno do veľkej miery zasahuje naše životy. A o to viac, ak si ho človek vo vyššom veku vyberie sám. Cadence Lux nie je žiadna nositeľka nobelovej ceny za fyziku, ale dobre vie, že čím viac luxov, tým viac svetla. Preto  nemožno predpokladať, že pri vstupe do sveta erotiky si zvolila práve toto meno. Osvetľuje mužom totiž bežný až nudný kolorit žien, ktoré ponúka súčasné scéna. Hoci je blondínka a teda vlasmi zapadá do bežných štandardov, treba jej nazrieť pod sukňu. A tu sa otvorí nová studnica poznania, že je iná ako ostatné. Miluje totiž upravovať svoje ochlpenie v rozkroku a zakladá si na tom, aby mužov jednoducho očarilo za každých okolností. 

Všetko možné, len nie nudná

Z nudy má doslova fóbiu, aj keď nuda pláže zbožňuje. Preto sa už v dvadsiatke rozhodla, že chce svetu predostrieť iný rozmer ženskej sexuality. Ukázala mužom to, ako má žena vyzerať tam dole a aj hore. Má košíky veľkosti B a prirodzené. Krásne, s bradavkami, ktoré sú ako vymaľované. Má 165 centimetrov, 52 kilogramov, jednoducho postavička ako lusk. Je pritom zaujímavé, že aj ako blondína v samodržkách, čo je bežné prevedenie báb v brandži, ona vyzerá inak. Nebude vás nudiť ani pri dlhých videách. A v čom to je? V tej charizme a v tom, ako dokonale pózuje. Jej pohyby sú príjemným prekvapením rovnako ako vizáž. 

Stovky mužov, ale jej nestačí

Nájsť v sebe záľubu pre sex je skutočne fascinujúca vlastnosť. Cadence Lux ju v sebe objavila krátko po tom, ako zistila, že v nohavičkách skrýva nástroj na krásny život. Každý deň sa mu venuje, kultivuje ho a on jej za to prináša potešenie do života. Rada sa uspokojí sama, ale omnoho radšej sa dá na štyri a nechá, aby sa jej zmocnil muž. Práve túto polohu miluje. Tak ako mnoho iných žien. Ale vy už asi viete, že ani v nej sa s ňou nudiť nebudete.