MENU
Menu
zdroj: Erocurves/brooklyngray
Brooklyn Gray.

Sexy Pipka Brooklyn Gray: Svojmu telu dopraje len to najlepšie

Je to žena zaujímavá svojim telom. Zastupuje predstaviteľky nežného pohlavia, ktoré nechcú svoju ženskosť skrývať za košele a saká.

Preto si rada nasadí čipku, erotickú bielizeň, všetko, čo z nej spraví magnet pohľadov a užíva si ten pocit, že je obdivovanou. O telo sa stará ako o vlastný chrám. A možno aj preto máte pred ňou chuť kľaknúť a pomodliť sa k jej lonu. Pretože presne tam, chce každý vstúpiť.

S posvätnou úctou
Zatiaľ, čo niektoré ženy razia teóriu, že pozerať na telo s chuťou po nežnosti, rozkoši a sexe je sexistické, Brooklyn Gray  razí úplne inú teóriu. Začala sa vyzliekať hneď po osemnástich. Ukázala, ako je ženské telo krásne a ako vie na počkanie každého muža spraviť doslova blaženým. Má 21 rokov a už rôčik stojí na výslní v poprednej línii porno brandže. Rozhodla sa svoj život zasvätiť telesným rozkošiam a je tak šťastná. Nevidí nič zlé na tom, ak dokáže mužov vzrušiť. Veď predsa príroda to tak zariadila a ona ako kňažná lásky v 21. storočí vďaka internetu dokáže spraviť šťastných omnoho viac mužov, ako len priamym stykom. Takže túto možnosť moderných technológií aj náležite využila.

Ukáže, čo iné nie
Brooklyn Gray je po chuti mužom, ktorí hľadajú ženy, čo nemajú tendenciu tváriť sa ako bábiky alebo lolitky. Teda zbavené každého intímneho ochlpenia. Ako jedna z mála žien na scéne si pestuje huňatý obláčik nad ohanbím. Preto si jej erotické scény púšťa čoraz viac mužov, ktorí takéto prevedenie ženského lona naozaj preferujú. Zmena v jej podaní určite stojí za obzretie.

Prírodná a predsa sexy
Okrem toho, že sa Brooklyn Gray rada prezentuje nahotou, jej doménou je aj prirodzenosť. Tú badať nielen v rozkroku, ale aj na hrudi. Je bojovníčkou proti umelému poprsiu a tvrdí, že najkrajšia žena je s prirodzenými prsiami. Bez ohľadu ne to, či stoja, aký majú tvar, či veľké bradavky, sú originálom, ktorý mužov vzruší omnoho viac ako prsia podľa šablóny. Súhlasíte s ňou aj vy?