Menu
zdroj: Erocurves/brettrossi
Brett Rossi.

Sexy Pipka Brett Rossi: O jej sexepíle štebocú aj vrabce na strome

Blondína v znamení býka. To dáva tušiť, že pôjde o dračicu, ktorá nenecháva veci na náhodu. Medzi jej priority patrí zvádzanie mužov.

Prsia má síce trochu upravené silikónom, ale ako vraví, tak bradavky má pravé a poriadne citlivé. Dokonca prostredníctvom nich vie dosiahnuť aj silné orgazmy.

Na Kaliforniu nedá dopustiť

Ak sa o Amerike hovorí, ako o krajine neobmedzených možností, tak Kalifornia je na absolútnom vrchole. Tu sa môžete stať čímkoľvek. Dokonca aj z kulturistu hercom a neskôr guvernérom, ako to dokázal Arnold Schwarzenegger.

Brett Rossi je však z celkom iného súdka, hoci aj ona má zapísaný úspech vo svojej DNA. Začínala ako modelka a išla si za svojimi snami, byť jednou z najlepších. Vzhľadom k tomu, že jej telo je skutočne atraktívne z každého pohľadu, tak neplytvala zbytočne oblečením, čo sa jej stalo aj kariérne osudným.

Stavila na erotiku

Narodila sa 21. mája, takže čo nevidieť bude mať narodeniny. Hoci 33 rokov nie je málo, nie je to ani veľa, aby mohla povedať, že je stále divoká, rozbehnutá a radodajná. V jej živote označila ako prelomové tri momenty. Práve dátum jej narodenia v znamení býka. Veď inak by nedostala od hviezd ten drajv, záujem o sex a divokosť v srdci. Druhým momentom je jej dospievanie, kedy spoznala orgazmus a to jej zmenilo život. No a tretím zásadným momentom je, keď sa prvý raz vyzliekla pred kamerou a fotograf povedal, že v momente, keď si stiahla nohavičky sa zrodila hviezda.

Vysnívaná práca, v ktorej chodí nahá

Brett Rossi má niekoľko tvárí. Tou prvou je nežná blondínka v ružovej spodnej bielizni. Zvodná, nežná a erotická. Taká, ktorá potrebuje ochranné náručie. Druhou jej tvárou a polohou je nenásytná dračica, na hranici nymfomanky, ktorá sa v posteli potrebuje poriadne zapotiť. Musíte jej stačiť, jej nároky sú veľké. Avšak ak zavítate do našej galérie pochopíte, že pri tomto tele nie je žiadna problém, aby ste vydržali aj niekoľko hodín v pozore.