MENU
Menu
zdroj: Erocurves/bethanymorgan
Bethany Morgan.

Sexy Pipka Bethany Morgan: Svedčí jej to v kostýmoch aj bez nich

Z Manchestru pochádza veľa dobrých vecí: hudobné skupiny, futbalový klub Manchester United a aj Bethany Morgan. Tá síce nie je až taká známa, ale rozhodne preukazuje vysokú kvalitu. Najmä, čo sa fotenia týka.

Svoje telo začal odhaľovať pomerne neskoro, až po dvadsiatke. O to dychtivejšie sa však snažila naháňať modelingové skúsenosti a dnes je z nej už profesionálna harcovníčka. Presne vie, akú pózu zaujať, aby muži šaleli. A j keby to nevedela, stačilo by sa jednoducho vyzliecť.

Bethany sa vyzlieka rada, tvrdí však, že aj oblečením sa dá chlap pekne navnadiť. Preto rada experimentuje nielen so sexy spodnou bielizňou, ale napríklad aj s rôznymi kostýmami. Raz je za školáčku, inokedy za letušku, potom zasa za policajtku. Na kostýmy podľa nej muži jednoducho letia.

Keď práve nepracuje, venuje sa najmä nakupovaniu a cestovaniu. Priznáva, že jej fetišom sú topánky, doma má vyše sto párov. Všetky sú vraj na vysokom opätku, a tak ich využije nielen na ulici, ale aj pri zvádzaní. Je to jednoducho viacúčelová slečna.