Menu
zdroj: Erocurves/berniesvintis
Bernie Svintis.

Sexy Pipka Bernie Svintis: Blondínka, ktorá nemá ďaleko od nymfomanky

Litva patrí ku krajinám, kam sa priemerný Slovák nedostane za celý život. Nie, že by bola tak ďaleko, ale predsa len, nie je veľa dôvodov krajinu navštíviť. Zdanlivo.

Pretože hoci Čína, Nový Zéland aj USA majú v cestovateľských príručkách viacero atrakcií, Litva má krásne ženy. Na sex turistiku sa preto neoplatí chodiť len do Thajska.

Spoznajte krásnu lolitku

Litva patrí ku krajinám bývalého východného bloku. Hrdí sa síce aj morom, ale v jeho chladných vodách sa príliš nevykúpete. Ale zato teplo vám tu môže byť naozaj nad mieru. Dôvodom sú litovské baby, ktoré sú prítulné ako východniarky, ale výkonné ako západné mašiny. Jednou z nich je Bernie Svintis, v osvete erotiky dobre známa aj ako Rune Kimele. Má plné predpoklady na to, aby zaujala plnohodnotné miesto modelky s nohami od seba.

Krásny vek ku krásnemu telu

Bernie Svintis má len 23 rokov a už päť rokov sa živí ako erotická profi modelka. Aj malou násobilkou sa teda dopracujeme k výsledku, že príliš dlho nad svojou kariérou neotáľala. Sfúkla 18 sviečok na torte a poď ho pracovať. Vždy vedela zaujať mužov vo svojom okolí, hoci má prsia ako lentilky. Jednotky na jej hrudníku so špicatými bradavkami pôsobia na mužov hladných po erotike naozaj magneticky. Telíčko má ako Lolita a ukáže vám presne to, čo na mladých dievčatách chcete vidieť.

Dve mená pre jednu krásku

Začínala skromne, len nahými fotkami, potom, prirodzene kývla aj na drsnejšie scény. Pre ne si však vyhradila aj druhé meno. Dnes ju teda môžete poznať pod Bernie Svintis aj Rune Kimele, pri čom jej druhé alter ego je skôr na nežnú erotiku. Inak sa pokojne nebráni ani scénam, ktoré je ťažké uveriť, že také útle žieňa dokáže zvládnuť. Ako však vidieť, možnosti ženského tela sú prakticky nevyčerpateľné. Hlavne ak zohľadníme fakt, že Bernie Svintis rada prekonáva svoje hranice a hovorí, že sex má tak rada, že si odjakživa o sebe myslí, že je nymfomanka. Nevie totiž prestať.