Menu
zdroj: Erocurves/bellajane
Bella Jane.

Sexy Pipka Bella Jane: Život berie ako príležitosť pre rozkoš

S motýlikom na pleci plachtí životom a užíva si každú jeho príchuť. Bella Jane sa rozhodla, že si zvolí ľahkosť bytia a nebude sa viac trápiť tým, že jej niekto nepraje, závidí, alebo ju ohovára. Ukázala svetu svoje telo a stala sa jednou z najrýchlejšie napredujúcich hviezd erotického sveta.

Mala na mále

Veľmi jej to v škole nešlo. A možno by jej to aj išlo, ale ako sama prišla už veľmi skoro, sedieť nad učebnicami nebolo práve niečo, čomu by chcela zasvätiť svoj život. Nebavilo ju učiť sa, nasávať vedomosti, počítať príklady. Ona chcela žiť. Ako živel, ktorý sa riadi prírodnými zákonmi a nepotrebuje k tomu spoznať pravidlá gravitačného zrýchlenia. Preto jej dokonca hrozilo, že ju zo školy vylúčia, no nakoniec dobojovala strednú školu a šup do školy života. Tu sa už vedela obracať od prvej chvíle. Dokázala skutočne naplno zabrať. Pretože konečne sa našla v tom, čo ju baví. Sex, erotika, hry pre dospelých a podobné záležitosti.

Má rada pozornosť

Niekto sa narodí ako hanblivý introvert a niekto dostane do vienka okrem pekného tela aj plné priehrštie chuti predvádzať sa. Bella Jane, ako už asi tušíte, je tej druhý prípad. Má rada, keď sa môže ukázať v tom najkrajšom svetle a to je prirodzené svetlo reflektorov a obdivných pohľadov. Rada si dá dole aj spodnú bielizeň, ak je záujem a toho záujmu ona má neúrekom. Veď kto by si blondínu s chvitými očami, širokým úsmevom a peknými dvojkami nechcel vychutnať naplno?

Prekvapí vás s nohami od seba

Krásna mladá a vnadná žena. Ale nie je tuctová. Ani zďaleka. Máte radi ženy, ktoré sú iné? Také, čo vedia ponúknuť partnerovi trochu exotiky aj bez toho, aby bola z ďalekých krajín. Je to Američanka, ale exotiku si pestuje v nohavičkách. Má rada kučeravé chĺpky na svojom ohanbí. A rada si ich upravuje nielen podľa pokynov režiséra, ale aj svojich aktuálnych frajerov. Mali by ste chuť vidieť jej medzi nohami srdiečko, šípku, alebo písmeno vášho mena? Nech sa páči, Bella Jane vám rada vyhovie.