MENU
Menu
Becky Bond.

Sexy Pipka Becky Bond: Má telo, ktorému sa neodolá žiaden muž

Skutočná Bond girl. Ani vo filmoch o agentovi 007 sa neukázali ženy s takýmto kalibrom na hrudníku. Áno, Bond girl patria do kategórie sexy kočiek, ale Becky všetky tromfne. Ona sa vo filme síce neobjavila, ale v našom súkromnom kine, keď zatvoríme, oči si tie jej scény prehrávame zas a znova.

Dokonalá žena neexistuje, ale dokonalé telo áno
Hľadať dokonalú ženu je skutočne márne. Pretože nikto nie je dokonalý, ani ženy. Ale môžu mať dokonalú postavu. Presne takou ženou je Becky. Nevieme nič o jej negatívnych vlastnostiach, ale to mnoho mužov ani nezaujíma. Pokojne by im stačilo, ak by im Becky dovolila každý deň hladiť jej bradavky a sme si istí, že jej odpustia čokoľvek. Je to mladučká modelka z Veľkej Británie a dnes je nám o to viac ľúto, že Briti opustili Európsku úniu. Doteraz to totiž bola naša tak trochu krajanka.

Iba nežné veci
Becky si svoju slávu zaslúži. Patrí k sladkým ženám, ktoré sú ženské, atraktívne, prítulné. Má krásne blond vlasy, ktoré keď si prehadzuje zo strany na stanu, muži zažívajú zosobnenie rozkoše. Nahá je najkrajšia, ale keď sa ozdobí sexy bielizňou, nedajú sa z nej spustiť oči. Je absolútne prirodzená a aj krivky má prirodzené. Plné, krásne oblé prsia s veľkými bradavkami. K tomu ak vás objíme nohami vo vysokých podpätkoch a samodržkách, tak sa vám zatají dych. Pozor, muži s vyšším tlakom by ani nemali klikať do galérie. V takom prípade môže byť stretnutie s jej vnadami osudné.

Žiadne divoké záležitosti
Začínala ako naturistka. Potom sa istý čas venovala Tantre a pochopila, že erotická energia a sexuálna túžba je hnacím motorom celej civilizácie a ľudských aktivít. Prestala byť hanblivá, naopak, stala sa z nej žena, ktorá je hrdá na to, čím ju príroda obdarila. Na druhej strane priznáva, že možno sa nepáči všetkým, ale ak čo i len jednému mužovi spraví deň krajším, jej nahota má zmysel. My sme si napríklad takmer istí, že pri pohľade na jej telo nie je muž, ktorý by ostal sklamaný z pohľadu.