Menu
zdroj: Erocurves/barbaravie
Barbara Vie.

Sexy Pipka Barbara Vie: Na prvý pohľad nevinná, no ukrýva šelmu

Barbara Vie sa kedysi zúčastnila súťaže o najkrajšie ukrajinské oči. Nevyhrala, ale umiestnila sa v prvej desiatke. A tak nečudo, že práve pohľadom balí väčšinu chlapov.

Nie je to žena, ktorá by o sebe hneď prezradila všetko. Tvrdí, že ako na rande, tak aj pri fotení aktov ide na vec pomaly. Práve istá tajomnosť a nesmelosť podľa nej pôsobí na mužov veľmi príťažlivo. A keď sa napokon ukáže, že na prvý pohľad nesmelá slečna je v skutočnosti poriadnou šelmou, je to pre chlapov ešte vzrušujúcejšie.

Barbara naozaj vie, ako si opačné pohlavie omotať okolo prsta. Tvrdí, že už na strednej škole za ňu spolužiaci s radosťou písali domáce úlohy. Len tak, bez odmeny, stačil im iba pohľad a úsmev. Dnes už takú veľkú čarovnú moc nemá, napriek tomu sa nemôže sťažovať na nedostatok pánskej pozornosti.

Drží sa zásady, že menej je niekedy viac, a tak nefotí akty ako na bežiacom páse. Vraj jej stačia tri či štyri fotenia ročne. Oveľa viac podľa vlastných slov zarobí cez webkameru. Zo svojho tela vie jednoducho vyťažiť maximum.