Menu
zdroj: Erocurves/azulhermosa
Azul Hermosa.

Sexy Pipka Azul Hermosa: Vždy pripravená na štedré rozdávanie

Má za sebou len ročný kontrakt v erotickom biznise. To znamená dve veci. Stále je novou tvárou a určite ju ešte pár rokov na scéne môžete vychutnávať.

Azul je americké dievča, ktoré sa stalo známym hlavne pre svoje talentované telo. V galérii spoznáte všetky odtiene toho, čo to znamená.

Tajomná žena na scéne

Azul sa pred rokom rozhodla speňažiť vlastný talent. Všetci muži, ktorí navštívili jej rozkrok sa zhodovali, že nič lepšie nezažili a zážitok s ňou bol ako zo skutočného porna. Preto sa ako 27-ročná rozhodla overiť si tieto reči v praxi. A naozaj. Aj producenti z dobrej ligy potvrdili, že má v sebe skutočne kus ženy, ktorá dokáže zaujať, nielen krásou, ale aj výkonom.

Prvá trieda ženskej krásy

So ženami je to tak trochu ako s autami. Jazda s každou je asi lepšia, ako keď si musíte vystačiť sám. No je rozdiel, či sedíte v luxusnej výbave, alebo máte zánovnejší model. Každého muža poteší radodajná žena, aj keď je lepšie mať s ňou sex až po zotmení. Lenže Azlul patrí presne do kategórie, že pri nej ešte aj zasvietite záložnú žiarovku, aby ste si ju dobre obzreli. Pretože čo pohľad, to nová vlna vzrušenia. Má dokonalú postavu modelky. Výška 171 centimetrov a štvorky prsia. To už nie je samička pre davy. Ju si treba zaslúžiť. Na druhej strane vďaka práci, akú robí, ju má na dosah každý, kto má rád pekné ženské tvary. Aspoň sa ňou môžete do sýtosti pokochať.

Nikdy nenosí podprsenku

Pri pohľade na Azul vám napadne, že jej korene musia byť trochu exotické a máte pravdu. Má mexické, španielske a dokonca české korene. Hoci svojich predkov nikdy nevidela, je vidieť, že táto zmes národností sa na jej tele podpísala. Je známa tým, že nikdy nenosí podprsenku. Nemá totiž rada, ak sa jej bradavky tlačia pod látkou.

Ona im rada dá priestor. nech si pokojne vystúpia aj z trička. Hoci nie je v brandži dlho a nemá za sebou stovky filmov, už od začiatku kope za najvyššiu ligu ako Brazzers Network a Reality Kings. Aj vďaka nim dokáže dať zo seba to najlepšie z najlepšieho.