MENU
Menu

Sexy Pipka Ayumi Anime - školáčka, ktorá to všetkým ukáže

V počtoch by ste ju možno predbehli, ale pokiaľ ide o čísla, s tými je naozaj kamarátka. Kráska trojkombinácie 90 - 60 - 89 to má všetko dobre spočítané. Je to profesionálna modelka, čo ukazuje viac ako iné ženy z móla. Má 28 rokov a dobre vie, že ak sa snažiť nebude, zapadne medzi tucty žien. Pretože vyzerá síce sexi, ale na obdiv potrebuje ešte niečo.

Ayumi Anime - školáčka, ktorá to všetkým ukáže
Pôvodom z Ukrajiny
Niečo tu nehrá. Žije v USA, ale pôvodom je z Ukrajiny. Ak sa na ňu však pozriete bližšie, je vám jasné, že tie oči nemá šikmé kvôli tomu, že miluje jedlo v čínskej reštaurácii. Jej korene treba hľadať v Pekingu, no rodičia to dali cez východnú Európu až do Ameriky. No a tu sa narodila Ayumi, ktorá svoje korene očividne nezaprie. Patrí k exotickým kráskam a dohovorí sa Američanom, Slovanom aj Aziatom. A to nielen jazykom, ale aj telom.

Jej prvá veľká chvíľa

Je iba rok v biznise. Nastúpila teda na vlak trochu neskôr ako osemnástky, ale s jedinou víziou. Nafotila niekoľko poriadne pikantných fotografií a dokonca v októbri, tesne po narodeninách mala aj svoju prvú titulku pánskeho časopisu za sebou. Je to úspech za úspechom a že za niečo stojí, si vyskúšajte sami.

Investuje sama do seba
Pri otázke v jednom magazíne, čo by spravila s 25-tisíc dolármi, odpovedala nečakane. Všetky by ich investovala do vlastného rozvoja, tréningov a budovania svojej značky. Vie, že keď bude meno Ayumi Anime rovnako známe ako bolo kedysi kultové Pamela Anderson, alebo Jenna Jameson, tak má zarobené do konca života na živobytie. Preto dnes do budovania dobrého mena investuje všetko. Nielen financie, energie, ale aj vlastné prsia a rozkrok. Potešiteľná informácia hlavne pre mužov, ktorí milujú pohľad na exotickú krásu.