MENU
Menu
Ali Love.

Sexy Pipka Avi Love: Zvodná vie byť nahá aj oblečená v kožuchu

Na výlet do Vegas sa oplatí ísť v každom ročnom období. Baby sú tu totiž nahé a rozpálené bez ohľadu na počasie. Toto mesto nie je len Mekka hazardu, ale aj krásnych žien, ktoré vedia, že mužom zo ženských pŕs svietia oči viac ako z výherných automatov. Avi Love tu preto pracuje a užíva si život.

Nazrime jej pod sukňu
Pozerať žene pod sukňu sa obvykle nepatrí, ale sú dámy, ktorým to nevadí. Dokonca prakticky radšej chodia bez sukne a imponuje im, ak má muž záujem pozrieť sa na ich telo naozaj dôkladne. Avi Love sa preto tam dole aj skrášľuje. Okrem účesu totiž každý deň venuje pozornosť aj svojmu ohanbiu. Razí totiž teóriu, že rovnako ako hlava bez vlasov, tak aj ohanbie bez chlpov nemusí byť pre každého najvzrušujúcejšie. Preto je jednou z mále žien, ktoré svoje intímne ochlpenie neholia na hladko, ale ho kultivujú do vzrušujúcich kučierok. Ste fanúšikom tejto ženskej úpravy? Tak v galérii nájdete od Avi Love niečo pre potešenie.

Brunetkou je všade
Hnedovlásky majú to čaro, že ladia od vlasou až po ohanbie. Ali sa rozhodla nestať blondínkou, ale nedá dopustiť na svoje gaštanové vlasy. Ako herečka a erotická modelka má niekoľko pekných a vzrušujúcich scén aj so ženami. Blondínami. A jej sa na scéne veľmi páči, ak sú v obraze zapletené blond a hnedé vlasy dvoch nahých žien. Ak sa vám pri tejto predstave tiež začínajú zmeny pod pásom, nie je to náhoda. Ali vie, čo na mužov platí a aj to, že by bol svet veľmi jednotvárny, ak by všetky ženy boli blondíny.

Je rada výnimkou
Ak sa na Ali pozriete, vidíte úplne inú, ako tuctovú ženu. Má menšie prsia. A neplánuje si ich dať zväčšiť. Vlasy má prirodzené a ohanbie miluje predvádzať nevyholené. Skrátka je iná. Aj preto jej rastú preferencie. Pre jej unikátnosť boduje v obľúbenosti pornostránok a muži si jej telo vychutnávajú veľmi radi. Má príchuť ženy, ktorá sa na nič nehrá, nie je umelá a pritom sa vie rozdať. Oceníte jej výnimočnosť aj vy? Mnohí muži jej dávajú desať bodov z desiatich. Nielen kvôli krásnej tvári, ale aj pre jej lákavý rozkrok plný ženstva.