MENU
Menu
zdroj: Erocurves/aurorawhite
Aurora White.

Sexy Pipka Aurora White: Blond Ruska si rada užíva nielen v práci

Vždy ste mali slabosť na Barbie? Predstavovali ste si, ako by asi vyzerali naživo? Aurora White vám to priblíži. Buď sa do nej zamilujete, alebo ju nebudete chcieť druhý raz ani vidieť. Pohľad na jej telo rozhodne.

Okatá sexica
Modré oči, blond vlasy, 165 centimetrov. Parametre ženy, ktorú má každý muž zobrať do náručia a chrániť, láskať a poriadne pomilovať. Lenže pozor, Aurora White bude vyžadovať poriadne široké náručie. Vyžaduje si totiž opateru v posteli aj mimo nej.

Je prirodzená a odmieta sa nechávať vylepšiť. Vraví síce, že túto možnosť nevylučuje, ale zatiaľ sa nechystá využiť služby plastického chirurga. A keď to nejakému chlapovi vadí a chcel by ju vidieť napríklad s väčšími prsiami, hneď ho pošle kade ľahšie.

Preto dnes delí mužov na dva tábory. Na tých, čo majú jej telo pred očami dlho po tom, ako sa prestanú na neho pozerať. Skrátka sa zamilujú na prvý pohľad a idú si svoje súkromné sny o tom, čo by dokázali s týmito krivkami robiť v spálni. Druhou kategóriou mužov sú tí, čo jednoducho nepovažujú jej telo za vzrušujúce. Kam patríte vy?

Stávka na jednu kartu
Amber Alena sa nerozhodla živiť ako sekretárka ani ako predavačka. Stavila na erotiku. Dnes má 23 rokov a pred sebou kariéru, ktorá sa ukazuje bohatá na sexuálne praktiky aj rôzne experimenty. Rada tiež nosí rôzne kostýmy, ale v drvivej väčšine prípadov preferuje Evino rúcho. A to je dobre.