MENU
Menu

Sexy Pipka Audrey Hempburne – slečna, ktorú si užijete

Stačí malá zmena v mene a namiesto britskej herečky a módnej ikony tu máme americkú krásku. Tiež herečku, ale čo sa týka módy, na tu si príliš nepotrpí. Ak nepredpokladáme, že za módu sa považuje aj to, aký strih si toto žieňa zvolí na pohlaví. Pretože ona je jednou z tých, čo prepadli vášni, kultu tela a erotike. Ukazuje, že nie je lakomá na potešenie, ktoré môže rozdávať bez toho, aby sa z neho niečo minulo.

Audrey Hempburne – slečna, ktorú si užijete
Sladkých devätnásť
Čo robia baby v devätnástich? Obvykle študujú, alebo začínajú pracovať, trápia sa s láskami, rozchodmi, zlomeným srdcom, no Audrey Hempburne má úplne iné starosti. Neláme si hlavu s mužmi, pretože ich má dosť. Niekedy aj viac ako by chcela. Nemusí byť odkázaná na tringelty, jej honoráre sú bohaté. A to aj vďaka tomu, že si vyšliapava vlastnú cestičku v erotickej brandži. Je sladká, je aktívna, ale robí aj vecí, ktoré sú za hranicou slušnosti bežného nežného milovania.

Napríklad má rada, ak je k nej muž trošku drzejší a nemá problém ani s bolesťou a naťahovaním si niektorých časti tela, prípadne drsnejším zväzovaním. Túto záľubu v sebe objavila s prvým frajerom a tak jej porno poskytlo unikátnu výhodu naplniť svoje očakávania.

Kráska so zmyslom pre zvádzanie
Audrey Hempburne pochádza z Los Angeles a tu aj žije. Miluje ruch veľkomesta a fakt, že je tu dosť striptízových barov, aby sa po pri natáčaniu porna mohla venovať aj svojej veľkej záľube, ktorou tanec pri tyči. Okrem toho, že ju tancovanie baví, miluje ten pocit ostať nahou pred publikom a prezentovať skromnú peep show. Rovnako iskrivú a zvodnú, ako na plátne a niekedy si zavolá k tancu aj hostí. Tí jej môžu nielen dávať dole šaty, ale často si dovoliť aj viac. Jej prsia totiž padnú presne do mužskej dlane a kto by ich nechcel zohriať vlastnými rukami? Audrey Hempburne je štíhla žena s dvojkami, ktorá má veľmi rada pozornosť mužov. Takže nech si len užíva. Obdivovateľov má na každý prsť desať.