MENU
Menu
zdroj: Erocurves/athenarayne
Athena Rayne.

Sexy Pipka Athena Rayne: Herečka, ktorá stavila na prirodzenosť

Athena Rayne je herečka, ktorá stavila sčasti aj na prirodzenosť. Áno, bežne ju môžete vidieť v rôznych kostýmoch, rada sa totiž prezlieka a vžíva do úlohy nezbednej študentky, prísnej učiteľky či policajtky. Ale na rozdiel od jej kolegýň môžete Athenu bez problémov vidieť na pľaci aj bez mejkapu.

Athena Rayne je toho názoru, že keď sa môže nahá predvádzať pred kamerami a ešte si aj užívať sex, prečo by to nemohla robiť prirodzeným spôsobom? Jasné, že občas si mejkap nanesie. Chápe, že chlapi chcú na obrazovke vidieť dokonalé ženy. Lenže dobre chápe aj to, že istá skupina mužov si potrpí na prirodzenosť.

Kostýmy nenosí len kvôli svojim partnerom na pľaci, ale najmä kvôli sebe. Vraj ju vzrušuje, keď sa môže vydávať za niekoho iného. A úplne najviac si sex užije s istým rizikom odhalenia. Nie, že by ju to pred kamerou nebavilo, ale možnosť, že ju niekto tajne pozoruje, je pre ňu zmyselnejšia.

Z biznisu pre dospelých sa tak skoro nechystá odísť. Má len 23 rokov a rozhodne sa ešte neradí do kategórie MILF. Práve naopak, vyzerá mlado a patrične to aj v práci využíva.