MENU
Menu

Sexy Pipka Aspen Parker: Slečna s vycibrenou chuťou

Aspen Parker nemá s nahotou ani ten najmenší problém. Najlepšie to vidno na jej fotkách. Oblečenie odhadzuje rovnako ľahko a rýchlo ako iné ženy použité vreckovky. Tvrdí, že nechce strácať čas a nám sa jej prístup páči.

Aspen Parker: Slečna s vycibrenou chuťou
Aspen pochádza z amerického Colorada a vraví, že už na strednej škole mala tak trochu ľahšie mravy. Nedbala na reči, ktoré o nej kolovali, a jednoducho si užívala mladosť a veci s ňou súvisiace. Myslí si, že ju to predurčilo na dráhu erotickej modelky.

V biznise sa pohybuje už deväť rokov a nazbierala poriadnu porciu skúseností. Presne vie, akú pózu zaujať, aby boli jej fanúšikovia i fotograf spokojný, a fotenie jej vďaka tomu netrvá príliš dlho. Ostáva jej teda dosť času na iné koníčky.

Miluje cestovanie a spoznávanie nových kultúr. Nikdy si neodoprie jedlo od pouličných predavačov a zbožňuje najmä pikantné pokrmy. Tvrdí, že tie ju vedia najlepšie rozpáliť a jej priateľ sa tak nemusí príliš snažiť, aby ho pozvala do postele. A tam už je len na ňom, aby Aspeninu vášeň uhasil.

Autor: Liam
Foto: Morazzia