Menu
zdroj: Erocurves/ashtonkelly
Ashton Kelly.

Sexy Pipka Ashton Kelly: Slečna, ktorá pred kamerou neobsedí

Blondínky z Ruska sú presne ten typ žien, ktorý si chcete užiť do posledného centimetra ich tela. Sú jemné, nežné, sexy, dokonale zvodné a ukazujú, že krása ženy nepozná hranice. Ashton sa stala ženou, ktorá sama sebe sľúbila, že životom chce prejsť iba tým, čo ju baví. 

Detstvo ako na hojdačke

Mala oboch rodičov, dokonca pochádzala z usporiadanej rodiny, ale jej mladosť bola plná výkyvov. V škole neobsedela, možno aj tým, že svoju ritku radšej natriasala v tanečných kluboch. Samozrejme, že keď dosiahla vek plnoletosti, tak pristala na to, aby sa z tanca stali aj striptízové čísla. No a to bola stále doma v ruských kluboch. Až neskôr sa ukázalo, že má svetové kvality. Dnes je medzinárodnou erotickou modelkou. Aj keď cesta k úspechu nebola úplne jednoduchá.

Draftovali ju ako hráča do NHL

Ashton má za sebou príbeh, ktorý je doslova hodný obdivu. Pripomína dokonca tak trochu životopisy hráčov z najvyššej hokejovej ligy. Pretože sa snažila zo seba dostať vždy len to najlepšie. Ukázala tanečné čísla, tancovala celé dni a noci, aby v klube nemala konkurenciu. K tomu si zriadila vlastný kanál, kde ukazovala, že jej prsia môžu pokojne vyraziť do sveta a majú šancu zaujať. Vďaka tomu si ju začali všímať hľadači talentov. A veľmi skoro dostala pozvánku prísť na prvý tanec pri tyči do zámoria. Nasadla na lietadlo rozhodnutá nevrátiť sa bez dobrej zmluvy. 

V USA je už ako doma

Vrátila sa, ale už len na krátky čas. Nová zmluva jej ponúkla možnosť fotiť, filmovať a poriadne začať zarábať. Splnil sa jej sen a to všetko len výmenou za to, že pracuje bez nohavičiek a podprsenky. Má rada všetky polohy ak ide o tie sexuálne. Miluje pozíciu hore, keď si užíva pocit nadradenosti, ale pokojne sa dá aj na štyri a čaká, ako prudko sa jej muž zmocní. Výsledkom je, že má celé kolekcie krásnych sexuálnych zážitkov. Ako sama hovorí, ona nepracuje. Ona si užíva sex a to, že ju pri tom natáčajú a fotia, jej nevadí. Maximálne jej zážitok ešte niekoho poteší.