Menu
zdroj: Erocurves/ariellefaye
Arielle Faye.

Sexy Pipka Arielle Faye: Žienka, ktorá sa rada pochváli tým, čo má

Už 28 rokov je na tomto svete a dovolíme si povedať, že patrí k prvotriednej lige žien. Láskavým, nežným, dobre vyvinutým a prirodzene aj radodajným.

Pretože či chceme alebo nie, táto ženská vlastnosť je pre každého muža dôležitá. Nikto sa predsa nechce celý život doprosovať partnerke pred dverami spálne, aby otvorila nohy. U Arielle to nehrozí, ona má stehná od seba rada a často.

V znamení strelca

Arielle sa narodila v znamení, ktorému prináležia túlavé topánky. A ona ich má podbité vysokými podpätkami. Stala sa známou hlavne vďaka tomu, že na nich vie zájsť skutočne ďaleko nielen do centra pozornosti, ale aj do celého sveta. Prvé erotické zábery nafotila pred štyrmi rokmi, ale to bolo na skúšku. Potom si povedala, že by mohla niečím takýmto žiť a erotika sa stala jej lifestylom. Ako každá mladá baba rada nakupuje, užíva si slnko, pláže v Kalifornii, ale hlavne konečne má toľko sexu, koľko v živote potrebuje. Ako v súkromí, tak aj v práci. Ideálne kombo pre jej neustále vlhkú vagínu.

Vytvorila si svoj svet

Pozostáva s krásnych predstáv o tom, že jej svet je plný erotických pomôcok. Má doma dokonca „detskú“ izbu, kde sú všemožné hračky, ale pre dospelých. Arielle je žena s prirodzenými dvojkami a mušličkou v tvare lastúry. Výsledok je, že pri pozorovaní jej tela máte možnosť prežiť krásne chvíle len na pohľad. Má horúce dlane, prostredníctvom ktorých keď sa dotkne muža, tak nastáva doslova erupcia v jeho nohaviciach. A provokuje dovtedy, kým sa na konci neobjaví belavý gejzírik.

Siahla si na svoje hranice

Ak žena pracuje v erotickom biznise, tak je veľmi ťažké povedať, či je workoholička, alebo nymfomanka. U Arielle ale asi platí oboje. Ide naplno. Miluje svoju prácu, pretože ju uspokojuje nielen na tele, ale aj na duši. Dokonale súhlasí s motivačnými knihami, kde sa píše, že práca vás musí baviť a peniaze prídu samé. U nej to bolo presne tak. Sex by prežívala rada bez ohľadu na honorár. Ale tým, že sa mu oddáva viac ako väčšina, aj viac zarába. Dokonca aj viac ako priemerná herečka a jej čísla na konte sa príjemne zaokrúhlia. Je tak viacnásobne šťastná.