Menu
zdroj: Erocurves/anyakrey
Anya Krey.

Sexy Pipka Anya Krey: Istanbulská dračica s naozaj krásnymi krivkami

Turecko je krajinou krásnych pláži, bazárov zlata a žien, ktorým keď chcete nakuknúť pod sukňu, potrebujete obvykle zložiť sľub manželstva. No dajú sa nájsť aj svetlé výnimky. Jednou z nich je Anya Krey.

Jedna z najkrajších žien Istanbulu, ktorá nechodí v tmavom náboženskom habite, ale stačí jej erotické negližé a rada si zloží aj nohavičky. Dokonca verejne.

Žena, ktorú ste vždy chceli vidieť

Je to zvedavosť, je to túžba, je to vášeň, ktorá nás vedie k skúmaniu ženských tiel. A samozrejme čím exotickejšie, tým lepšie. Výsledok je, že sa snažíme spoznávať krásy ženského tela, skúmať ich mušličky prsia, dotýkať sa bradaviek. A vďaka tomu, že istanbulské krásavice sú väčšinu života zahalené, tak každá, ktorá sa vyzlečie automaticky smeruje na výslnie. Presne tak ako 23-ročná Anya. Stále je dom a v Turecku, ale vo svete prezentuje tú, ktorá ukáže, ako ženy spod habitov vyzerajú v skutočnosti.

Sex je jej hobby

Sex až po svadbe nie je ani náhodou to, čo chcela zažívať. Aj preto, že nie je vydatá, ale nechcela s potešením čakať až do chvíle, keď bude musieť ostať s niekým do konca života. Skúsila, zažila a rozhodla sa byť ženou, ktorá si užije život naplno. Hoci na ňu mnohí jej krajania majú ťažké srdce. V krajine Islamu sa totiž nenosí, aby bola žena samostatná, nahá a ešte si vyberala sama mužov podľa vlastnej potreby. A presne to Anya robí každý deň. Keď sa jej niekto páči, vezme si ho bez pýtania. A netýka sa to len mužov, rovnako má rada v posteli aj ženy.

Žije v Istanbule, pracuje v USA

V Turecku nie je erotický biznis tak vyvinutý ako v zámorí, ale práve v tejto krajine má USA dosť agentov, ktorí vyzliekajú krásky z hidžábu. Aj Anya začínala v skromných podmienkach, neistým striptízom. No páčil sa a tak videá putovali do Kalifornie, odkiaľ prišla pozvánka na kávu, na fotenie aj zmluva na prácu snov. Anya prikývla a v tom momente sa z nej stala pornohviezda, ktorá na prvý šup dokázala nafotiť pár seriálov a natočiť niekoľko videí. Všetky si získali vysokú mieru priazne a Anya tak nepotrebovala ani skúšobnú dobu, okamžite bolo jasné, aká práca je pre ňu tá pravá.