MENU
Menu

Sexy Pipka Angely Grace - divoká dvadsiatka

Angely Grace si po maturite povedala, že nebude manuálne pracovať a poslúchať nejakého šéfa. Zamierila do modelingovej agentúry a uviedla, že jej nerobí problém ani úplná nahota. A tak sa stala lolitkou erotického pózovania.

Angely Grace - divoká dvadsiatka
Má ešte len 20 rokov a už je mimoriadne úspešná. Stačilo pár desiatok aktov a kúpila si vlastný byt v Kyjeve, odkiaľ pochádza. O budúcnosť sa podľa vlastných slov príliš nebojí, lebo si poctivo udržiava postavu a vie, že v modelingu môže pokojne stráviť ešte najmenej desať rokov.

Nechystá sa na tvrdšie scény, podľa jej vlastných slov jej úplne stačí príjem z fotenia aktov. Sex pred kamerou je pre ňu tabu, pokiaľ teda nejde o zábery, ktoré by si nechala v domácej zbierke. Tam ich má vraj dostatok, keďže rozhodne nie je hanblivá.

Priateľa nemá a zatiaľ ho ani nechce. Sloboda je pre ňu viac než stabilita a okrem toho vraj zatiaľ nenašla chlapa, ktorý by vedel plne uspokojiť jej túžby, a to dokonca ani tie posteľné. A tak ďalej hľadá, z čoho sa tešia muži po celom Kyjeve.

Autor: Liam
Foto: Morazzia