Menu
zdroj: Erocurves/angelikad
Angelika D.

Sexy Pipka Angelika D: Neuveríte, čo zbožňuje táto ukrajinská fešanda

Ukrajinky patria tradične medzi najšarmantnejšie ženy erotickej brandže. Angelika D je jedným slovom božská. Krásne sa na ňu pozerá a ešte lepšie sa vychutnáva.

Má 25 rokov a s erotikou začala ako čerstvá osemnástka. Aj preto už má odkrútených sedem šťastných rokov. Šťastných nielen pre ňu.

Miluje more a slnko

Ukrajina nie je práve plážová destinácia a preto už ako malá premýšľala o možnostiach, ako sa dostať z krajiny do rezortov pláží, piesku a dobrých klubov. Jednoducho za oceán. Ako jedna z najľahších možností preniknúť do povedomia sveta sa jej zdala cesta nahých bradaviek. Výsledok, či jej to vyšlo už môžete vidieť v galérii. Angelika D sa razom stala obľúbenou a konečne sa dočkala aj mora. Dnes cestuje do zámoria, fotí v plážových rezortoch, ale ako hovorí, na Ukrajine bude navždy doma.

Celý deň na pláži

Neznáša solárium, pretože si v ňom pripadá ako v SCI – FI filme. A čomu teda vďačí za peknú a opálenú pokožku? Jej záľube, ležať na pláži, vychutnávať si slnečné lúče priamo na tele. Má svoje malé rituály. Vždy keď je v krajine, ktorá má krásne more a vysoké teploty, ráno vybehne po pláži len tak v bikinách. Po práci sa opäť vracia na ležadlá a ak má deň voľna, vie ho stráviť na pobreží len s drinkom v ruke. Prirodzene rada sa opaľuje nahá, pretože pracuje telom a nemôže si dovoliť byť opálená ako český turista.

Krivky pravej ženy

Angelike D určite nemožno vyčítať, že by mala telesné chyby. Naopak. Jej telo je doslova nepoškvrnené. Veď len čo sa vyzlečie, môžete sa potešiť pohľadom na dokonalú ženu, ktorá nemá ani tetovanie, aby nič nezakrývalo z jej pokožky. Mnohí si dokonca myslia, že má silikónové prsia, pretože sú tak súmerné a dokonalé. Ale nie. Sú absolútne prirodzené. Keď si nahodí podpätky a erotickú bielizeň, je to zvodná dračica, ktorej sa chcete zmocniť spredu, zozadu a pokojne si ju posadíte aj do lona, nech si ona užije, ako to má rada.