MENU
Menu
zdroj: Erocurves/angelmegan
Angel Megan.

Sexy Pipka Angel Megan: Žena, s ktorou sa chlapi nikdy nenudia

Angel Megan je slečna, s ktorou je jednoducho zábava. Rada tancuje, rada chodí do prírody, rada chodí na diskotéky a zo všetkého najradšej flirtuje s chlapmi. Je však toho názoru, že flirtovanie by nemalo ostať len pri rečiach a pohľadoch, ale malo by vyústiť v činy.

Otvorene povedané, Angel je lovkyňa chlapov. Zámerne vystupuje pod menom, ktoré evokuje nevinnosť, aby sa mohla ľahšie zmocniť prekvapenej obete. O krásavici s jemným výzorom by asi nikto nepovedal, že zbiera chlapské skalpy, a predsa je to tak.

Má 25 rokov, pochádza z Ukrajiny a nikdy ju nelákala práca od šiestej do druhej, ani vyššie vzdelanie. Po strednej škole mala chuť sa baviť a zistila, že fotením aktov si slušne zarobí a nemusí trčať v robote. A tak sa naplno oddala vyzliekaniu.

Žije v Kyjeve, ale veľmi rada cestuje po svete. Ideálne, ak je výlet spojený aj s fotením, pretože vtedy jej ho agentúra preplatí. S obľubou spoznáva cudzie kultúry, ale tvrdí, že na jazyky príliš nie je. S úsmevom totiž dodáva, že flirtovať sa dá aj rukami-nohami.