Menu
×

Sexy Pipka Angel Long: Šťavnatá blondína, ktorá nikdy nemá dosť

Sú ženy, ktoré sa narodia ako modelky. Majú očarujúcu tvár, dokonalý úsmev, vyzerajú ako filmové hviezdy, no potom sa rozhodnú, že pre nich je Hollywood príliš konzervatívny. A idú radšej ku kinematografii, ktorá plní úplne iný účel ako tá v kinách.

Blondína s dokonalým sexepílom

Spoznala samú seba a v puberte pochopila, že s jej sexuálnou orientáciou to je niekde na pomedzí. Experimenty prežila ako prvé s chalanmi, no potom prišlo na rad aj spoznávanie ženského tela. Vtedy ani netušila, ako sa jej táto prax zíde. Ostala síce verná mužom, čo sa týka randenia, ale v posteli vie, aké to je, ak sú dve ženy spolu. Preto keď sa jej životnou cestou stal porno priemysel, nemala problém s výmenou telesných tekutín so žiadnym pohlavím.

Škorpión z Anglicka

Anglické blondíny majú v erotickom priemysle svoju vlastnú lóžu. Už len to, že pochádzajú zo starého kontinentu z nich robí tak trochu exotické kúsky a Angličanky samy o sebe držia povesť krásnych, kultivovaných, ale keď sa odviažu, tak dokážu roztočiť skutočný kolotoč dokonalej vášne. Angel je z mestečka Swindon, vzdialeného 130 kilometrov od Londýna a je narodená v znamení škorpióna. Z toho vyplýva, že jej sexuálny apetít je neukojiteľný a ona sama o sebe hovorí, že nikdy nemá dosť. Pretože kto by mal dosť toho, že jej niekto robí dobre?

Parametre dokonalosti

Je vysoká, je štíhla, je blondína a hoci má prsia skôr tak do menšej dlane, predstavuje atraktívny kus dievčiny. S prižmúrením oka by sa dalo povedať, že by mohla robiť dablérku na erotické scény aj najslávnejšej dedičke Paris Hilton. Istá podoba sa nedá prehliadnuť, aj keď Angel je omnoho viac otvorená možnosti ukázať svoje telo. Má proporcie na to, aby zaujala spredu, zozadu a ak sa dá na štyri, stáva sa neodolateľnou šelmou, ktorá vás ani loviť nemusí. Vy jej sami odovzdáte aj to posledné. Výmenou za to, že z vás „vysaje život.“ Alebo aspoň pár kvapiek z neho.