Menu
zdroj: Erocurves/angelgostosa
Angel Gostosa.

Sexy Pipka Angel Gostosa: Ukazuje viac ako väčšina iných žien

Hurá už má 18! Presne takt sa potešili všetci vrátane nej, keď dosiahla vek dospelosti. Azda sa netreba čudovať prečo.

Veď je to dievča, ktoré sa narodilo v Brazílii, má unikátny sexepíl a o panenstvo prišla ako šestnásťročná. Už v tomto veku vedela, čo kam patrí, aj čo sa patrí. Dnes má len 18 a už niečo na rováši. Asi už tušíte, že s erotikou začínala tak trochu „načierno“.

Čierna ovca rodiny

V Brazílii je všetko trochu viac sexi, trochu viac atraktívne a trochu viac nahé. Veď už len obyčajný karneval tu preslávili tanečnice, ktoré chodia bez šiat, iba s farbou na tele. Aj Angel Gostosa reprezentuje dievča, ktoré nepadlo ďaleko od brazílskeho temperamentu a chuti na dobrodružstvo. Stala sa z nej latino kráska, ktorá len s odretými ušami prešla cez hranicu dospelosti a už ani vtedy nemala na sebe podprsenku. Nohavičky stratila okamžite a dnes je to žieňa, ktoré toho za sebou nemá veľa, ale ako sa hovorí, život má pred sebou.

Neostýchala sa ukázať vnady

V osemnástich je prakticky istota, že máte pred sebou dievča nadšené, krásne a hlavne prirodzené. Pretože v takomto veku je úplne prirodzené, že nejde o žiadny fejk z plastickej chirurgie. Malé pekné prsíčka, presne do ruky. Pevné a priam čakajú na to, aby ich poláskali ruky muža, ale rovnako tak aj ženy. Jej to nevadí, hlavne, že jej vedia citlivo trieť bradavky. To má rada už od šestnástich rokov, keď prvý raz prišla na to, čo znamená mať sex. A dobrý sex. V tomto veku totiž prišla o panenstvo. No a zanechalo to na nej skvelý dojem. Až taký, že sa sexu rozhodla venovať naplno. A to nielen so svojim frajerom. Výsledkom bolo, že si už v tomto veku spravila registráciu na erotickom portáli a pomocou webkamery si zarábala slušné vreckové. Prirodzene sa jej veľmi páčilo, že má občas viac peňazí, ako jej rodičia. A mužom sa zasa páčila ona, s nohami od seba.

Nevedeli sa dočkať

Nie je prvá ani posledná, ktorá si pridala pár rokov, aby mohla ukázať svetu nahú vagínu. No krátko po tom, ako sa stala známou na amatérskych serveroch, tak jej prišli ponuky na profesionálne fotenie aj služby. Výsledok? Neodmietla, akurát s rumencom v tvári musela priznať, že oficiálne musí ešte počkať. Skauti z erotického biznisu však čakali ako osy, keď sfúkne osemnásť sviečok na torte a oni ju legálne vyzlečú. Aj preto mala taký prudký štart, že dnes už má krásnu kolekciu videí aj filmov s erotickou tematikou. V osemnástich totiž prišla do brandže už s „odporúčacím listom“.