Menu
zdroj: Erocurves/angeldelrey
Angel Del Rey.

Sexy Pipka Angel Del Rey: zahrá čo len chcete a pritom to nehrá

Štíhla, krásna a exoticky pôsobiaca. Angel Del Rey je žena, ktorá má síce zámorské korene, ale telo jej formovala celá plejáda predkov.

Preto vie dokonale zahrať latino krásku, dokonca si vyskúšala aj to, aké je to dať si na seba hidžáb a tváriť sa ako žena z háremu. Vie zahrať prakticky čokoľvek, ale orgazmy nefinguje.

Rada sa podriadi

Má tridsiatku na krku, už dávno vyrástla zo školskej tašky aj detského oblečenia, ale stále rada poslúcha. V rozhovore pre erotický pánsky magazín sa priznala, že baviť ju to však začalo až keď bola nahá a na kolenách. Ako dieťa aj tínedžerka bola práve naopak príliš divoká a neposlušná. Preto si to aktuálne kompenzuje. Aj preto sa vydala na cestu erotiky. Ušla pár ráz z domu, našla svoje miesto v pokútnych lokáloch aj na ulici a nakoniec sa rozhodla, že to skúsi ako filmová hviezda. Dala si na seba vysoké podpätky, samodržiace pančuchy a rozhodla sa, že si zahrá svoju prvú veľkú úlohu pred kamerami. Scenár jednoduchý. Vzdych poznala z bežného života a pár dialógov zvládla aj bez prípravy. A odštartovala svoju kariéru.

Na pľaci poslúcha na slovo

Doma nie je nikto prorokom a preto ani v rodnom meste nedokázali oceniť dušu Angel Del Rey. A už vonkoncom nie doma. Jej rebélia totiž bola len prezlečenou túžbou po submisívnom postavení. V erotickej brandži však mohla naplno rozvinúť svoj talent byť poslušnou. Preto neraz skončila na štyroch a ukázalo sa, že táto pozícia jej náramne vyhovuje.

S kožou na trh

Má pár tetovaní, ale nie je to nič extra. Nevyzerá ako žena s motorkárskeho gangu, hoci rýchle a silné stroje miluje. Či už ide o vibrátory, alebo skutočné motorky, nadupané mašiny, ktoré vám pod zadkom zažnú pocit divokej slobody. Tú ona miluje, rovnako ako motorkárov. Sama si rada zajazdí a keď príde do cieľa na dvoch kolesách, tak pokračuje v jazde s tým, kto ju priviezol. Jednoducho jej život je plný adrenalínu, dobrodružstiev a prirodzenej chuti mať sex vždy a všade. Preto nech na seba prevezme akúkoľvek úlohu, je dokonale uveriteľná. Pretože sa na nič nehrá.