Menu
zdroj: Erocurves/andirye
Andi Rye.

Sexy Pipka Andi Rye: Ukáže vám skutočnú poéziu svojho nahého tela

Už v mladosti mala rada poéziu a umenie. Až neskôr si však uvedomila, že sa môže stať jej tvorkyňou. Jej poézia nie je písaná slovami, ale zážitkami priamo do duše. Cíti sa totiž umelkyňou nahého tela a jej práca dokáže povzniesť ducha. Presne tak, ako dobrá básnička.

Šťavnatá slečna z Los Angeles
Má 27 rokov a len tri roky brázdi slávne gauče a známe postele. Čo robila dovtedy? Snažila sa staviť na iné formy umenia. Spievala, tancovala, dokonca sa dostala aj k fotografii a maľovaniu. Je predsa na prvý pohľad jasné, že ide o veľmi talentovanú ale zároveň aj umelecky založenú dušu. Popri tom všetkom žila bohémsky život ako sa na atraktívnu ženu z Los Angeles patrí. Výsledkom bolo, že dostávala nielen obdiv, ale aj ponuky, že aby svoje  umenie posunula inam. Keď mala 24 rokov, tak honorár za svoje diela razom zo stoviek dolárov začala zarábať v tisícoch. A v čom bol rozdiel? Presedlala na umenie bez nohavičiek.

Učila sa za pochodu
V porne to nefunguje tak, že vás zaučí staršia kolegyňa, máte skúšobnú lehotu a dostatok času sa zaučiť. Príde prvá klapka a vy musíte predviesť najlepší sex svojho života. Alebo aspoň taký, ako ste si ho vždy predstavovali. Andi Rye to pochopila. Už  v prvom roku získala nominácie na talent roka, naj ženský výkon aj skupinovú scénu. To hovorí nielen o jej kvalitách, ale aj portfóliu jej umeleckých zdatností, ktoré predvádza. Žiadne zaúčanie, žiadne zaváhanie, nohy od prvej klapky roztiahla ako profesionálka, ako talent skutočne od prirodzenia. Nikto nezapochyboval, že by ju chcel pri akcii vidieť zas a znova.

Má toho za sebou dosť, pred sebou ešte viac
Skupinové scény, dokonca si vie vychutnať aj submisívne postavenie. Vie zahrať nielen sex, ale aj krásne fetišistické scény. Preto sa stále vníma ako poetka a umelkyňa. Je ženou, ktorá na počkanie vytvorí vzrušujúce zážitky a každý jej pohyb je ako báseň v pohybe. Naša duša sa  usmieva. A čím ďalej tým viac, ako dáva nohy od seba. No nie je na zjedenie? Alebo aspoň na oblízanie?