Menu
zdroj: Erocurves/amuzamadlen
Amuza Madlen.

Sexy Pipka Amuza Madlen: Ponúka na obdiv svoje pôvabné krivky

Nezbednica a šibalka. Presne taký výraz nahodí a to nielen keď je pripravená na fotenie. Je to jej prirodzená vizáž, ktorou sa snaží získať mužov.

Kto by nechcel mať v krásnej, nahej žene aj nezbednicu, ktorá sa netají tým, že nohavičky sú jej po väčšinu dňa zbytočné. Nosí ich prakticky len vtedy, keď má menštruáciu. Aj takéto pikantné detaily na seba občas prezradí Amuza Madlen. Nech vás meno nemätie. Ona je čistokrvná Ukrajinka, kde dones žije.

Nahota jej pristane
Amuza Madlen má 26 rokov, je vysoká 173 centimetrov a ukazuje rada svoje prirodzené dvojky prsia. S bradavkami vystrčenými do priestoru. Pevnými a citlivými na dotyky. Nahota je jej hobby, práca aj záľuba. To vidieť na každej jej póze, že to nerobí s nechuťou a pre peniaze, ale naplno si užíva každú chvíľu, keď nemá nič na sebe. Či už ide o predvádzanie sa, pobyt vonku na vzduchu na niektorej z nuda pláži, alebo je v práci. Jej nahý úbor je krajší ako ten najkrajší kostým.

Naozaj bez predsudkov
K nahote nemá žiadne predsudky. „Prečo sa hanbiť za to, ako človek prišiel na tento svet?“ odpovedá otázkou,  keď sa jej pýtajú, či sa nehanbí robiť nahú modelku. Nikto sa totiž nerodí oblečený a nahé telo nikdy nevyjde z módy. Amuza je teda pre nejedného muža naozajstná múza. Pretože pravdou je, že žiadne značkové oblečenie v nás nevyvolá toľko nadšenia a radosti ako pohľad na nahé telo krásnej ženy.

Sama sebe sa musí páčiť
V brandži je už šesť rokov a stále pracuje len ako erotická modelka. Mala dostatok ponúk, aby prikývla aj pikantnejším scénam, s viacerými mužmi, ženami, alebo len na ľahké porno. Odmietavo krúti hlavou. Dôvod vidí v tom, že nechce robiť to, čo sa jej samej nepáči. Nevidí nič príťažlivé na tom, aby sa jej tela zmocňovali chlapi a striedali sa na nej viacerí muži. Ona chce svoju mušličku predvádzať bez toho, aby bola naplnená. Jednoducho iba tak. Peknú, čistú, voňavú, šťavnatú a lákavú. „Tak čo, beriete?“ pýta sa. Všetkými desiatimi predsa, nie?