Menu
zdroj: Erocurves/amelindaluna
Amelinda Luna.

Sexy Pipka Amelinda Luna: Dievča odvedľa prekvapí svojím odhodlaním

Bez ruských dievčat by bol svet erotiky chudobný ako kostolná myš. A napriek politickej orientácii, ak je tá vaša sexuálna orientácia nastavená správnym smerom, tak musíte oceniť ženy, ktoré k nám z východu neustále pribúdajú. Krásne, vnadné a hlavne nahé.

V posteli bola od začiatku eso

Správne návyky nám určujú celý život. To sa dozviete v akejkoľvek motivačnej knihe. Aj návode na život. Amelinda Luna ale žiadne motivačné knižky nečítala. Akoby sa dalo povedať, návod na úspech má vpísaný priamo v krvi. Už ako malá vedela, že ak sa dá na štyri na správnom mieste a so správnym mužom, tak je to kľúč nielen k dobrej kariére. Nepovedali by sme, že je vypočítavá. Ale jednoducho vie, čo muži chcú a čo chce ona. Je to vlastne výmenný obchod, z ktorého ťažia obaja. Už v mladosti si rada užívala sex a tak spojenie príjemného s užitočným jej dávalo zmysel aj profit.

Z brigády až do strip klubu

Amelinda Luna si ako mnohé iné dievčatá chcela zarobiť na párty, nové oblečenie, na niečo pekné, na lepší život, ako jej vychádza z vreckového. No a preto sa prihlásila za čašníčku. Na miesto, kde berú asi každú babu, ktorá má rýchle nohy a ovláda malú násobilku. Avšak zamestnala sa v bare, kde muži prepitným nešetria. Pracovala v striptízovom klube a veľmi skoro pútala viac pozornosti ako baby pri tyči. To si všimli samozrejme aj majitelia klubu a posunuli dievča smerom k hlavnému pódiu. Bol to pre obe strany dobrý ťah. Amelinda začala zarábať omnoho viac a podnik praskal vo švíkoch, keď tancovala nahá. Vtedy pochopila, že má na viac.

Dlhé nohy vie držať dlho od seba

Slovo dalo slovo a keď sa spojilo odhodlanie s dobrou ponukou, mala Amelinda pred sebou prvú lukratívnu zmluvu na erotické fotenie. A potom na prvý film. Mala takú radosť, akoby práve skončila filmovú akadémiu. No jej dali filmové úlohy aj bez nejaké školy. Pretože okamžite pochopili, že prax, ktorú môže ponúknuť, má naozaj na vysokej úrovni. Ukázala čo v nej je. A okamžite si získala fanúšikov. A má ich dodnes. Všetci sa totiž nevedia dočkať, kedy uvidia jej nahé telo v akcii. Práve aj vďaka talentu sa dostala z Ruska za veľkú mláku a dnes patrí ku kráskam z východu, o ktoré je aj v zámorí obrovský záujem.