MENU
Menu
zdroj: Erocurves/Amelia Gin
Amelia Gin.

Sexy Pipka Amelia Gin: Zbiera skúsenosti, kde sa len dá, aj v spálni

Príťažlivých Ukrajiniek nie je nikdy dosť. Našťastie sa zdá, akoby sa u našich východných susedov rodila jedna odvážna kráska za druhou. Taká je aj Amelia Gin, Kyjevčanka, ktorá sa chce odhaľovať v celej svojej kráse.

Má 24 rokov, za sebou úspešné štúdium a pred sebou dobre rozbehnutú kariéru. Pracuje v oblasti cestovného ruchu a tvrdí, že v jej práci našťastie nikomu nevadí, akú má bokovku. Modelingom si totiž iba privyrába a hoci o sebe občas začuje nelichotivé slová, nerobí si z nich ťažkú hlavu. Dobre zarába a má prácu svojich snov.

Keď práve nepracuje a nefotí, zbiera skúsenosti. Chce totiž mať vlastnú cestovnú kanceláriu, ktorá by sa zameriavala na krajiny východného bloku. A tak ju občas vietor zaveje aj do našich končín. Ak budete mať naozaj šťastie, možno ju niekde stretnete.

Zrejme vás ale nepoteší fakt, že táto fešanda je už zadaná. Má frajera, ktorému nevadí, že telo jeho partnerky obdivujú chlapi z celého sveta. On je totiž jediný, kto ho môže okúsiť aj v reálnom živote, nielen virtuálne. Aj u vás sa prejavila zdravá závisť?