Menu
zdroj: Erocurves/alysharylee
Alysha Rylee.

Sexy Pipka Alysha Rylee: Mužov láka nielen hriešne zvodným úsmevom

Krásne oči nestačia. Ak chce žena zaujať, je k tomu potrebná aj trochu iná výbava. Alysha Rylee je presne takou ženou, ktorá má pozitíva z ktorých budete mať bujnú fantáziu. Je totiž paňou sexuálnej scény a už pár rokov patrí k tomu najlepšiemu s blond vlasmi a dokonalými mierami.

Pozitíva, ktoré neskrýva

Má niečo po tridsiatke, ale stále je ženou, ktorá sa dá pokladať za mladicu. Navyše na nej nevidieť žiadne známky veku, len čistého sexepílu. Keď sa pozrieme na jej erotickú históriu, tak tam nájdeme mnoho zaujímavých detailov. Medzi hlavné body, ktoré málokto prehliadne, patrí jej záľuba v erotickej bielizni a sexi podpätkoch. To si všimne každý, kto otvorí jej foto album. Alysha je presne tou ženou, ktorá sa má čím hrdiť, no ešte to aj ozdobí. Je prirodzene rada nahá, ale rovnako tak rada ukáže svoje prednosti v erotickom prevedení, ktoré zahŕňa napríklad čipku, ale aj latexové doplnky, či kožené ozdoby. Je to žena mnohých tvárí, ale každá z nich je značne vzrušujúca. 

Skúsenosti nemala, ale bola odvážna

Pred prvým sexom nikto presne nevie, do čoho ide. Nemá skúsenosti, ale zaučí sa. Všetko je raz prvý raz a nikto sa nezastaví pred milovaním len preto, že nemá skúsenosti. A presne takto odpovedala na otázky, či už má s pornom skúsenosť. Nemala. Ale bola odhodlaná sa učiť, skúšať nové veci a hlavne bola žiadostivá po úspechu aj sexe. Predpoklady na to, aby nielen muži okolo nej otvárali ústa, ale hlavne ona sama a dokázala poňať všetku ich pýchu do seba. A je pyšná na to, že muži, ktorý sa ume, stonajú blahom a odchádzajú spokojní.

Život gombička

Filozofia ženy, ktorá má rada nohavičky pod členkami spočíva na tom, že má rada život a aj ponuku, ktorá sa jej ponúka. Vytvára si krásne chvíle na počkanie len tým, že sa zameriava na vlastný klitoris. Patrí k ženám, ktoré sú multiorgazmické, majú chuť na sex prakticky denne a spravili si z neho svoj biznis. Má vlastnú značku, vlastné web stránky, kde ju môžete vidieť ako ju pán boh stvoril. Vie to byť zvodná mačička, romantická princezná aj divoká šelma, ktorá vás medzi svojimi nohami dokonale vysaje. Žena mnohých tvárí, ako ju poznajú aj v brandži. No oči má stále modré, vlasy tmavé, ale vie sa predstaviť na toľko spôsobov, že je skutočne pre každého atraktívna. Bez ohľadu na to, či má rád tiché submisívne partnerky, alebo divoké dračice, ktorým poslúži.