Menu
zdroj: Erocurves/aliyabrynn
Aliya Brynn.

Sexy Pipka Aliya Brynn: Žena, ktorej sa oplatí pozrieť na krivky

Životný príbeh Aliyi je ako z modernej rozprávky o Popoluške. Pochádza zo siedmich detí. Dokonca z nábožensky založenej rodiny. Takže jej rodičia neprijali s nadšením jej prácu, ale čo tam po dvoch nespokojných ľuďoch, keď vie uspokojiť aktuálne na počkanie státisíce mužov naraz.

A to len tým, že dá nohy od seba a rozpovie svoj zázračný príbeh, ktorý sa začína aj končí medzi jej stehnami.

Šestnásť a dosť
Presne toľko rokov vydržala byť pannou. Mesiac pred sedemnástimi narodeninami prišla o  panenstvo a rozbehla sa jej kariéra sexuálnej radodajky. Zaujímavé je, že hneď po sedemnástich si založila konto kde začala predávať vlastné erotické akty. Dokonca sa jej vďaka nim podarilo zarobiť si na prvé jazdené auto. Vtedy pochopila, že si môže na pekné veci v živote zarobiť aj peknou cestou. Nakoniec si našla priateľa a na rok sa zbavila akýchkoľvek erotických aktivít. Lenže potom sa stalo niečo, čo každý očakával. Z veľkej lásky sa stalo zlomené srdce a ona sa trochu z pomsty a trochu pre nedostatok financií dala na tanec. Striptízový.

Keď tanec nestačí
Pri striptíze je žena nakoniec vždy nahá, ale nikdy za nahotu nezarobí toľko, ako keď ju spojí s dotykmi. Preto je verejným tajomstvom, že po striptízovom dráždení sa Aliya ocitla často v zákulisí a dostávala poriadne tučné prepitné. Slovo dalo slovo a nakoniec sa jej podarilo posunúť na vyšší level. Do ligy, kde sa za sex platí kráľovsky, akurát to už nie je v súkromí, tajne a pod rúškom noci. Do porna vstúpila ako devätnásťročná a začala si plniť sny. Nielen tie finančné.

Orgazmus musí byť denne
Pri otázke novinára, či masturbuje, odpovedala veľmi priamo, že niekoľkokrát denne. Je totiž závislá na orgazme. Avšak popri práci si nedopraje toľko potešenia akoby si mohla. Napriek tomu ju robota baví. Dokonca stratila stres aj ostych. Je omnoho viac prirodzená, ako v začiatkoch. „Keď som začínala, pri prvej scéne som bola poriadne nervózna. Príliš hlasno som vzdychala ale partnera to očividne vzrušovalo,“ povedala. Dnes je hlasná v závislosti od toho, ako jej scéna robí dobre. Je jednoducho prirodzená a to si na nej vážia fotografi, režiséri, herci a samozrejme aj obdivovatelia jej tela.