MENU
Menu

Sexy Pipka Alice Shea - slečna tisícich tvárí

Alice Shea je chameleón v ženskom tele. Z pokojnej slečinky sa vie zmeniť na dračicu a zasa späť v priebehu chvíľky. Nerobí jej problém vžiť sa do žiadnej úlohy a veru to aj využíva. Nielen v kariére, ale i v posteli.

Alice Shea - slečna tisícich tvárí
Kostýmy sú to, čo ju maximálne vzruší. Ani nevie, koľkokrát sa hrala na paničku, ktorej sa upchalo potrubie a za jeho vyčistenie zaplatila inštalatérovi v naturáliách. A rovnako rada stvárni roznášačku pizze, študentku, ktorá chce zo skúšky áčko, i šéfku, ktorá chce odmeniť zamestnanca aj inak ako peniazmi.

Do modelingu sa vrhla krátko po maturite a otvorene tvrdí, že to spravila kvôli peniazom. Postupne však zistila, že vyzliekanie sa pred objektívom je zábava, a tak prešla aj na pikantnejšie zábery. Vždy však sama, nikdy nie s partnerom. Tieto hrátky si necháva výlučne do vlastnej spálne.

Alice vo voľných chvíľach rada maľuje a rada by sa tejto činnosti venovala profesionálne. Priznáva však, že jej dielam čosi chýba, a tak radšej stavuje na istotu a pózuje pred objektívmi. Na to má jednoznačne talent, nemyslíte?

Autor: Liam
Foto: Morazzia