Menu
zdroj: Erocurves/aliceregn
Alice Reign.

Sexy Pipka Alice Reign: Medzi krásnymi ženami sa určite nestratí

Svet krásnych žien je ako oceán radosti a potešenia. Nech sa plavíte brehmi akejkoľvek krajiny, dokážete si nájsť to pravé potešenie, ktoré vám rozšíri zreničky aj cievy. Alice Reign je z Litvy, z krajiny, ktorá nemá príliš veľa leta, ale leto si Alice nosí v sebe. Je krásna, voňavá a rada nahá.

Umenie jej tela je umením zvodnosti

Alice Reign má 170 centimetrov plnokrvnej krásy. Má síce prsia menšie dvojky, ale krása ženy sa nerozhoduje iba na hrudi. Jej telo je atraktívne z každého uhla pohľadu. Ale aby sme neostali len na jej nahej pokožke, oplatí sa ju spoznať aj o niečo bližšie. Má len 20 rokov teda prakticky celý život pred sebou. aj ten milostný. Po štúdiu na strednej škole sa pozerala po ďalšom vzdelaní, alebo práci. Jedného večera našla ponuku, v ktorej stálo, že sa hľadajú modelky a hostesky na letnú brigádu. Skúsila a nakoniec z predvádzacích akcií išla rovno cestou do štúdia, kde fotila najprv oblečená, potom v sexi bielizni a nakoniec úplne nahá. Pochopila, že čím menej oblečenia má na sebe, tým je honorár väčší a dokonca aj jej potešenie. Objavila v sebe nadšenie pre exhibicionizmus a dodnes sa cíti trochu nesvoja, keď sa má naobliekať.

Prvé je umenie

Má v sebe lásku, snaží sa ju rozdávať ďalej a okrem toho, že je rada nahá, miluje jogu a východné náuky. Preto má na tvári úsmev každý deň. Snaží sa svet vnímať cez okuliare potešenia a lásky. Aj vďaka tomu môžeme povedať, že spojila duchovný rozvoj s tým telesným. Nahota je podľa nej prirodzená a krásna sma o sebe. Preto sa vo svojej kolekcii venuje v prevažnej miere umeleckým aktom, kde je síce všetko vidieť, ale fotky nepôsobia prvoplánovo len na sexuálny pud, ale aj na potešenie zmyslov a pozdvihnutie ducha.

Rada sa hrá

Nemá rada stereotyp v živote ani na tele. Môžete ju vidieť na mnohých fotkách s rôznorodou úpravou rozkroku. Ako sama priznala, je to niečo, čo ju dokonale baví. Mnoho žien sa rozhoduje, ako si ráno upraví vlasy, no a ona, ako si upraví ochlpenie na ohanbí. Občas je to na hladký brazílsky strih, ale väčšinou si z chĺpkov niečo pekné vyčaruje, čo magnetizuje pohľady. Ak máte radi veselé, jemné a upravené ženy, s Alice Reign vás čaká dlhotrvajúca radosť.